środa, 27 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie

„Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie [GALERIA]

„Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie
Data publikacji: 2020-04-04 14:03
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-06 12:06
Wywietleń: 1616 449993

12 Brygada Zmechanizowana włączyła się w pomoc dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. Żołnierze i pracownicy "Błękitnej Brygady" do poniedziałku (6 kwietnia) gromadzą artykuły pierwszej potrzeby, które następnego dnia trafią do placówki codziennie walczącej z koronawirusem.  

- Dowództwo, sztab i pododdziały każdego dnia gromadzą coraz więcej przedmiotów ogólnodostępnych, ale niezwykle potrzebnych dla personelu szpitala - informuje kpt. Błażej Łukaszewski, rzecznik prasowy 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie. -Zbierane są przede wszystkim: mydło w płynie, ręczniki papierowe, jednorazowe sztućce oraz naczynia, a także woda mineralna. Dodatkowo w ostatnim czasie otrzymaliśmy informację, że również czajniki elektryczne przydałyby się szpitalowi. 

Zbiórkę koordynuje Sekcja Wykonawcza "Błękitnej Brygady". Prowadzona jest do poniedziałku. Każdy się może do niej włączyć. Zgromadzone przedmioty zostaną przekazane szpitalowi we wtorek (7 kwietnia).

(KK)

Fot. szer. Piotr Pytel

„Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie „Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Spacerowy protest na Uznamie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie