Wtorek 07 lutego 2023r. 
REKLAMA

„Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie [GALERIA]

Data publikacji: 2020-04-04 14:03
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-06 12:06
„Błękitna Brygada” pomaga szpitalowi zakaźnemu w Szczecinie
 

12 Brygada Zmechanizowana włączyła się w pomoc dla Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego przy ul. Arkońskiej w Szczecinie. Żołnierze i pracownicy "Błękitnej Brygady" do poniedziałku (6 kwietnia) gromadzą artykuły pierwszej potrzeby, które następnego dnia trafią do placówki codziennie walczącej z koronawirusem.  

- Dowództwo, sztab i pododdziały każdego dnia gromadzą coraz więcej przedmiotów ogólnodostępnych, ale niezwykle potrzebnych dla personelu szpitala - informuje kpt. Błażej Łukaszewski, rzecznik prasowy 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie. -Zbierane są przede wszystkim: mydło w płynie, ręczniki papierowe, jednorazowe sztućce oraz naczynia, a także woda mineralna. Dodatkowo w ostatnim czasie otrzymaliśmy informację, że również czajniki elektryczne przydałyby się szpitalowi. 

Zbiórkę koordynuje Sekcja Wykonawcza "Błękitnej Brygady". Prowadzona jest do poniedziałku. Każdy się może do niej włączyć. Zgromadzone przedmioty zostaną przekazane szpitalowi we wtorek (7 kwietnia).

(KK)

Fot. szer. Piotr Pytel

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA