wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Bilety na pociąg z przesiadką

Bilety na pociąg z przesiadką

Bilety na pociąg z przesiadką
Data publikacji: 2016-03-02 06:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:55
Wywietleń: 2388 121912

Ruszyło KOLEO.pl - nowa platforma pozwalająca na planowanie podróży pociągami, nawet z przesiadkami, oraz kupowanie biletów kolejowych różnych przewoźników w jednym miejscu. Partnerami serwisu jest już 8 z 12 prowadzących przewozy pasażerskie spółek.

KOLEO to jedyna w Polsce zintegrowana platforma sprzedaży biletów kolejowych. Umożliwia zakup biletów na połączenia różnych przewoźników kolejowych. Obecnie są to: Przewozy Regionalne, PKP Intercity, Arriva, Koleje Dolnośląskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Śląskie, SKM w Trójmieście i Koleje Wielkopolskie.

Atuty KOLEO.pl to przede wszystkim duża oferta biletowa oraz prosta i intuicyjna obsługa. Na portalu są dostępne wszystkie ulgi i promocje, a dzięki bezpośredniemu połączeniu z rozkładami jazdy przewoźników pasażerowie bardzo szybko znajdą informacje o najszybszych i najtańszych połączeniach, a także o możliwości podróży z przesiadkami. Od kupujących bilety poprzez serwis nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty czy prowizje.

Aby korzystać z KOLEO, należy założyć własne konto, wpisać miejsce początku i końca podróży, a system w kilkanaście sekund przeanalizuje najkorzystniejsze dla trasy i czas podróży, uwzględni zniżki i zaproponuje połączenia. W ten sposób platforma pozwala od razu kupić bilety różnych przewoźników podczas jednej transakcji. Trafiają one do skrzynki e-mail nabywcy i zakładki „bilety” w jego profilu.

(mag)

Fot. Robert STACHNIK

 

Komentarze

Kalafior
Chodziło mi o możliwość podróży u rożnych przewoźników na jednym bilecie a nie o usługę internetowa
2016-03-03 07:05:47
korzen kalafiora
Od dziesiadkow lat istnieje internet na zachodzie, tylko unas od paru szkoda ;)
2016-03-02 10:38:48
Kalafior
To tylko pokazuje jak nasz kraj jest ciagle zacofany. Takie rozwiązania funkcjonują w Zachodniej Europie od dzięsiątków lat
2016-03-02 08:40:32

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie