Poniedziałek, 25 września 2023 r. 
19 szczecin
REKLAMA

Bilety na pociąg z przesiadką

Data publikacji: 02 marca 2016 r. 06:35
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:45
Bilety na pociąg z przesiadką
 

Ruszyło KOLEO.pl - nowa platforma pozwalająca na planowanie podróży pociągami, nawet z przesiadkami, oraz kupowanie biletów kolejowych różnych przewoźników w jednym miejscu. Partnerami serwisu jest już 8 z 12 prowadzących przewozy pasażerskie spółek.

KOLEO to jedyna w Polsce zintegrowana platforma sprzedaży biletów kolejowych. Umożliwia zakup biletów na połączenia różnych przewoźników kolejowych. Obecnie są to: Przewozy Regionalne, PKP Intercity, Arriva, Koleje Dolnośląskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Śląskie, SKM w Trójmieście i Koleje Wielkopolskie.

Atuty KOLEO.pl to przede wszystkim duża oferta biletowa oraz prosta i intuicyjna obsługa. Na portalu są dostępne wszystkie ulgi i promocje, a dzięki bezpośredniemu połączeniu z rozkładami jazdy przewoźników pasażerowie bardzo szybko znajdą informacje o najszybszych i najtańszych połączeniach, a także o możliwości podróży z przesiadkami. Od kupujących bilety poprzez serwis nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty czy prowizje.

Aby korzystać z KOLEO, należy założyć własne konto, wpisać miejsce początku i końca podróży, a system w kilkanaście sekund przeanalizuje najkorzystniejsze dla trasy i czas podróży, uwzględni zniżki i zaproponuje połączenia. W ten sposób platforma pozwala od razu kupić bilety różnych przewoźników podczas jednej transakcji. Trafiają one do skrzynki e-mail nabywcy i zakładki „bilety” w jego profilu.

(mag)

Fot. Robert STACHNIK

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kalafior
2016-03-03 07:05:47
Chodziło mi o możliwość podróży u rożnych przewoźników na jednym bilecie a nie o usługę internetowa
korzen kalafiora
2016-03-02 10:38:48
Od dziesiadkow lat istnieje internet na zachodzie, tylko unas od paru szkoda ;)
Kalafior
2016-03-02 08:40:32
To tylko pokazuje jak nasz kraj jest ciagle zacofany. Takie rozwiązania funkcjonują w Zachodniej Europie od dzięsiątków lat

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA