Czwartek, 07 grudnia 2023 r. 
0 szczecin
REKLAMA

Bezpłatne USG i porady dla mam

Data publikacji: 19 października 2016 r. 19:37
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:18
Bezpłatne USG i porady dla mam
 

Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo i CH Auchan Kołbaskowo zapraszają na darmowe badania i konsultacje medyczne. W niedzielę, 23 bm. podczas akcji „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama 2016” w Auchan Kołbaskowo można wykonać bezpłatne USG i USG 4D, będą też konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy.

Mamy w ciąży mogą wykonać bezpłatne badanie USG, które umożliwia ocenę rozwoju płodu, pomaga w wykryciu ewentualnych nieprawidłowości. Będzie też możliwość skorzystania z USG 4D, które pozwala „podglądać" dziecka w brzuchu mamy. Na potrzeby badań, powstaną dwa gabinety wyposażone w aparaty USG i niezbędny sprzęt.

- Z chwilą rozpoczęcia akcji, będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń - zapowiadają organizatorzy. -  Z poprzednich edycji wiemy, że zainteresowanie badaniami jest spore, warto zatem przyjść wcześniej.

Zaplanowano też konsultacje ekspertów m.in. w zakresie: przygotowania do porodu, karmienia piersią, właściwej diety mamy w ciąży i mamy karmiącej, pielęgnacji niemowląt czy noszenia w chustach. Będą porady jak wrócić do formy po porodzie i jak - w przypadku zagrożenia życia – udzielić maluchowi pierwszej pomocy.

Akcja w CH Auchan Kołbaskowo potrwa w godz. 11-16.30. Dodatkowe informacje na www.szczesliwemacierzynstwo.pl.

(gan)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA