środa, 12 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Bezdomny „napadł” na bank

Bezdomny „napadł” na bank

Bezdomny „napadł” na bank
Data publikacji: 2017-12-19 15:41
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:58
Wywietleń: 5970 305821

Nietypowy pomysł na spędzenie świąt w areszcie miał w Świnoujściu bezdomny. Najpierw próbował obrabować kiosk, ale został wyśmiany przez sprzedawczynię. Chwilę później poszedł do banku. Tutaj już musiała interweniować policja.

To mogło wyglądać groźnie. Przed bank przy placu Słowiańskim przyjechały trzy radiowozy. Funkcjonariusze weszli do środka. Powodem interwencji był mężczyzna, który wszedł wcześniej do budynku i oznajmił, że „to jest napad”. Rabusiem okazał się bezdomny, który najprawdopodobniej nie tyle chciał okraść placówkę z pieniędzy, co trafić za kratki.

Jak powiedziała „Kurierowi” asp. Magdalena Figarska z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu, mężczyzna przebywa obecnie w Policyjnej Izbie Zatrzymań. Prokuratura zajęła się wyjaśnieniami tego, co zaszło w banku. ©℗

BaT

Fot. Archiwum

Komentarze

He do... E
A moze Ktos mu "po-dpowiedzial"... ze i w Bankowym Sejfie, trzymaja rowniez na Swieta i Sylwestra... "Whisky, Piwa i Koniaki" ???
2017-12-20 02:49:48
E
Dziwne,bo i w schronisku dla bezdomnych i w areszcie nie ma alkoholu.
2017-12-19 17:15:03
NomiS
Nie ma w tym nic dziwnego. Dziennikarz powinien przeprowadzić rzetelny wywiad z tym człowiekiem co go skłoniło do popełnienia przestępstwa , skoro mógł "teoretycznie iść na okres zimowy do schroniska". Nie pierwszy on i nie ostatni który tak robi...kroniki Policyjne są pełne takich przypadków w tym okresie. Jedne sytuacje kwalifikuje się jako wykroczenia ( na prośbę i ludzką postawę właścicieli) a inne jako przestępstwa. Życie.
2017-12-19 15:51:01

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie