wtorek, 18 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Bestialsko zakatował psa. Trafił do aresztu

Bestialsko zakatował psa. Trafił do aresztu

Bestialsko zakatował psa. Trafił do aresztu
Data publikacji: 2019-03-22 14:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:35
Wywietleń: 1859 382030

Dziewiętnastolatek, podejrzewany o uśmiercenie psa, został aresztowany na trzy miesiące. Szczecinianin prawdopodobnie udusił zwierzę (bezpośrednią przyczynę śmierci ustalą biegli). Wiadomo jednak, że wcześniej mężczyzna kopał je po całym ciele. Również ciął nożem. Nieoficjalnie mówi się, że rany zszył sznurowadłem.

Policjanci zatrzymali Patryka M. w ubiegły wtorek. Był podejrzewany o zakatowanie psa. Prokurator z Prokuratury Regionalnej Szczecin Zachód przedstawił mu już zarzuty: znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Sąd zdecydował w piątek o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi nawet 5 lat więzienia.

Przeraźliwie okaleczone ciało psa znalazł na śmietniku mieszkaniec kamienicy przy ul. Żółkiewskiego. Prawdopodobnie to on wezwał policję. Okazuje się, że nie jest to pierwszy przypadek znęcania się nad zwierzętami z okolicy. Sąsiedzi twierdzą teraz, że już od jakiegoś czasu ktoś na nie „poluje" - przede wszystkim na koty. Zabity w ubiegłym tygodniu pies, nie jest pierwszym zakatowanym zwierzęciem.

Aresztowanemu w piątek Patrykowi M. prokurator prowadzący sprawę przedstawił jeszcze jeden zarzut, usiłowanie popełnienia rozboju.

- W niedzielę, 17 marca, groził pobiciem dwóm małoletnim - mówi prok. Joanna Biranowska-Sochalska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Mężczyzna zażądał od nastolatków, by oddali mu wartościowe przedmioty; przede wszystkim liczył na telefony komórkowe. Przeliczył się. Nic chłopcom nie zabrał, bo... nic przy sobie nie mieli.

(lw)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Waldi
Minimum 15 lat i do roboty na własne utrzymanie w pierdlu oraz na schronisko dla zwierząt.Takich kretynów to raczej powinna czekać czapa.
2019-03-22 20:22:51
123
Na sybir na 20 lat do kamienilomow , od znecania nad zwierzetami zacznaja najgorsi psychopaci ,seryjni mordercy czy stefan w ,za pare lat go wypuszcza i pewnie zrobi cos gorszego.zbdac go elektrowstrzasami to poczuje to co te biedne zwierzeta.
2019-03-22 18:40:54
j 23
Co znaczy zamknąć na 25 lat.Łańcuchy na nogi i do kamieniołomów,niech pracuje na swoje utrzymanie.Ja nie mam zamiaru takich zwyrodnialców utrzymywać.Ja mam na kogo pracować i wydawać.A jak nie to zutylizować.Takie coś nie nadaje się do życia w społeczeństwie.Strach pomyślec co bedzie za pięć dziesieć lat z takim.
2019-03-22 18:19:07
Nie krzywdź
Przecież, to jest dewiant, który powinien być odizolowany od normalnych ludzi.
2019-03-22 18:18:01
Izolacja 5 lat min.
Bandyta !
2019-03-22 14:53:23
brak słów..
"Szczecinianin prawdopodobnie udusił zwierzę" .. testował.. teraz miał wziąć się za "coś" większego.. może jakiś nastolatek.. a później za dorosłego. No.. ale testy.. zostały przerwane przez prokuraturę... Zamknąć idiotę do Gostynina na 25lat i czekać czy mu przejdzie. Inaczej , jak wyjdzie powróci do testów..
2019-03-22 14:41:13

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie