poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Będzie przerwa w dostawie ciepłej wody na prawobrzeżu

Będzie przerwa w dostawie ciepłej wody na prawobrzeżu

Będzie przerwa w dostawie ciepłej wody na prawobrzeżu
Data publikacji: 2019-09-10 22:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-11 20:55
Wywietleń: 1517 414038

Przez dwa dni mieszkańcy prawobrzeża pozbawieni będą dostaw ciepłej wody. Przerwa rozpocznie się w środę (11 września) o godz. 8:00 i może potrwać do czwartku (12 września) do godz. 22.00. 

- Przerwa ma związek z pracami inwestycyjnymi sieci ciepłowniczej. Rejony objęte wyłączeniem wody to: osiedla Słoneczne, Majowe, Bukowe oraz Kijewo, Nad Rudzianką, Klęskowo i Zdroje - informuje Danuta Misztal, specjalista ds. marketingu i komunikacji ze Szczecińskiej Energetyki Cieplnej.

Ł.T

Fot. Marek Klasa

Komentarze

Ja
Przegięcie!!!
2019-09-11 20:39:10
Edek
PARANOJA ZŁODZIEJE I TYLE
2019-09-11 20:37:26
Ja
Paranoja, tego juz za wiele w tym roku, co rusz albo brak calkowicie wody albo cieplej. To juz przesada,to trzeba robic dzien i noc zeby jak najszybciej zrobic nowa inwestycje
2019-09-11 17:20:25
do @Mors
Rano ( 6:00 ) na Majowym jeszcze była goooorąca :)
2019-09-11 13:36:46
A. M
Sprawa jest już lekko irytująca, co chwilę brak ciepłej wody a w sezonie grzewczym brak również ogrzewania przez 2 dni gdy temperatura na zewnątrz ok. 5 stopni
2019-09-11 11:53:39
Mors
Od 8 rano??? Powiedzcie to tym którzy chcieli jak ja wziąć prysznic o godz. 5:00! Woda była zimna jak lód czyli zaczęli od wczoraj niestety:(
2019-09-11 11:02:54
mmm
Takie konserwacje powinni robić dzień i noc, A NIE dwa dni !!!!!
2019-09-11 09:33:08
czyt.
Który to już raz w tym roku ?
2019-09-11 07:26:40