czwartek, 02 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Po kolizji uderzył w płot szkoły

Po kolizji uderzył w płot szkoły [GALERIA] (akt. 1)

Po kolizji uderzył w płot szkoły
Data publikacji: 2019-09-18 10:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-18 17:54
Wywietleń: 1725 415638
W środę po godz. 9 na skrzyżowaniu ulic Felczaka i Monte Cassino w Szczecinie doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem dwóch samochodów na szczecińskich rejestracjach.
Pewne jest, że jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo przejazdu (kto? -ustali postępowanie), bo na skrzyżowaniu jest sygnalizacja świetlna. Jak widać na zdjęciu dodge zatrzymał się na murze boiska szkolnego, a bmw kilkadziesiąt metrów dalej. W obu samochodach wystrzeliły poduszki powietrzne, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.
Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI
Po kolizji uderzył w płot szkoły Po kolizji uderzył w płot szkoły Po kolizji uderzył w płot szkoły Po kolizji uderzył w płot szkoły Po kolizji uderzył w płot szkoły

Komentarze

Ch. Eng
Panie "wu zet" Dzisiejsi 80-cio latkowie w wiekszości prawo jazdy robili "za komuny" w wieku 16-stu lat. A dla dzisiejszej zdolnej inaczej młodzieży to od 25-ciu jeszcze za wcześnie.
2019-09-18 17:34:42
rob
A ogrodzenie nie ponioslo uszczerbku ???
2019-09-18 14:25:53
wu zet
Na pewno mieli po 88 lat ! Odebrać prawa jazdy osobom po 80-tce i zobaczycie, że nie będzie wypadków. Tak przynajmniej mówił "pani ekspert" w TV
2019-09-18 14:03:10
Janusz
Najgorsze w takich sytuacjach jest to, że może ucierpieć niczego winny pieszy. Ogół kierowców nie ma świadomości, że w ciągu sekundy mogą stać się mordercami z traumą do końca życia.
2019-09-18 13:55:35
...
a taki był ładny, amerykański
2019-09-18 13:19:42
magda
Ja uciekałąm , bo ten czarny mógł mnie trafić, tak blisko było. Durnie i tyle
2019-09-18 11:31:40
Czerwone światło nie dla prezesów.
.
2019-09-18 11:20:21
Alicja
Jak oni to zrobili? Zdolniachy :)
2019-09-18 10:38:23