sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Auta z silnikami... zaburtowymi

Auta z silnikami... zaburtowymi

Auta z silnikami... zaburtowymi
Data publikacji: 2018-01-16 19:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 1199 309744

Sześć silników zaburtowych do łodzi motorowych, wartych ponad 140 tys. zł, zatrzymali w Świnoujściu funkcjonariusze Straży Granicznej i policji. Przywieźli je ze Skandynawii dwaj mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego. Jeden z nich, któremu zarzucono paserstwo, poddał się dobrowolnie karze.

Forda i renaulta, którymi kierowali mieszkańców woj. zachodniopomorskiego (27 i 47 l.), świnoujscy strażnicy graniczni i szczecińscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej koło terminalu promowego. W pojazdach znaleźli w sumie sześć silników z poobcinanymi przewodami, co świadczyło o tym, że mogły pochodzić z kradzieży.

Mężczyźni nie mieli także żadnych dokumentów potwierdzających zakup urządzeń. Jeden z silników figurował w Systemie Informacyjnym Schengen jako skradziony w Szwecji. Przewożącemu go 27-letniemu kierowcy funkcjonariusze postawili zarzut paserstwa. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata oraz grzywnie.

(g)

Fot. MOSG

Auta z silnikami... zaburtowymi

Komentarze

Zlodzieje
Dzicz gorsza od uchodzcy.balwan pewno szczyci się. że jest "elropejczykiem
2018-01-16 19:53:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”