Niedziela, 26 marca 2023 r. 
9 szczecin
REKLAMA

Atrakcje w Wyższej Szkole Bankowej

Data publikacji: 16 listopada 2015 r. 11:07
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:34
Atrakcje w Wyższej Szkole Bankowej
 
Dziś (16.bm.) na Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie poznańskiej Wyższej Szkoły Bankowej rozpoczynają się wydarzenia organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Uczelnia do piątku zaprasza na wykłady ludzi, którzy wiedzą, jak osiągnąć sukces. 

Wszystkie spotkania zaczynają się o g. 17.30 w siedzibie uczelni przy al. Wojska Polskiego 128 w sali 400 na IV piętrze.

I tak dziś w programie wykład Aleksandra Doby - "Człowiek, który przepłynął kajakiem Atlantyk". W internetowym głosowaniu na stronie National Geographic zdobył on tytuł Podróżnika Roku 2015. Jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent (z Afryki do Ameryki Południowej).

We wtorek Konrad Dembczyński, wykładowca nauk społecznych i trener rozwoju osobistego, wygłosi wykład p.t. "Motywacja to nie wszystko. Skuteczne zarządzenie sobą w drodze po swoje marzenia".

W środę Jan Mela będzie miał wystąpienie pod hasłem "Niemożliwe nie istnieje". Mela to najmłodszy w historii zdobywca biegunów - północnego i południowego - w ciągu jednego roku. Jest jednocześnie pierwszym niepełnosprawnym, który dokonał takiego wyczynu.

Czwartek: wykład Arkadiusza Gosa, trenera i szkoleniowca - "KanBo Digital Workplace - sprawne zarządzanie zespołem i informację w erze cyfrowych organizacji".

A w piątek psycholożka i psychoterapeutka Sabina Sadecka opowie o cyberprzemocy.

Wstęp na wszystkie wykłady jest bezpłatny. Obowiązują jednak zapisy - na stronie www.wsb.pl.

(as)

Na zdjęciu: Aleksander Doba

Fot.: Ryszard PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA