poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Atrakcje w Wyższej Szkole Bankowej

Atrakcje w Wyższej Szkole Bankowej

Atrakcje w Wyższej Szkole Bankowej
Data publikacji: 2015-11-16 11:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:46
Wywietleń: 1691 37811
Dziś (16.bm.) na Wydziale Ekonomicznym w Szczecinie poznańskiej Wyższej Szkoły Bankowej rozpoczynają się wydarzenia organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Uczelnia do piątku zaprasza na wykłady ludzi, którzy wiedzą, jak osiągnąć sukces. 

Wszystkie spotkania zaczynają się o g. 17.30 w siedzibie uczelni przy al. Wojska Polskiego 128 w sali 400 na IV piętrze.

I tak dziś w programie wykład Aleksandra Doby - "Człowiek, który przepłynął kajakiem Atlantyk". W internetowym głosowaniu na stronie National Geographic zdobył on tytuł Podróżnika Roku 2015. Jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent (z Afryki do Ameryki Południowej).

We wtorek Konrad Dembczyński, wykładowca nauk społecznych i trener rozwoju osobistego, wygłosi wykład p.t. "Motywacja to nie wszystko. Skuteczne zarządzenie sobą w drodze po swoje marzenia".

W środę Jan Mela będzie miał wystąpienie pod hasłem "Niemożliwe nie istnieje". Mela to najmłodszy w historii zdobywca biegunów - północnego i południowego - w ciągu jednego roku. Jest jednocześnie pierwszym niepełnosprawnym, który dokonał takiego wyczynu.

Czwartek: wykład Arkadiusza Gosa, trenera i szkoleniowca - "KanBo Digital Workplace - sprawne zarządzanie zespołem i informację w erze cyfrowych organizacji".

A w piątek psycholożka i psychoterapeutka Sabina Sadecka opowie o cyberprzemocy.

Wstęp na wszystkie wykłady jest bezpłatny. Obowiązują jednak zapisy - na stronie www.wsb.pl.

(as)

Na zdjęciu: Aleksander Doba

Fot.: Ryszard PAKIESER

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie