Poniedziałek 08 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Areszt dla rodziców, którzy mieli się znęcać nad dziećmi

Data publikacji: 2018-08-11 10:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:17
Areszt dla rodziców, którzy mieli się znęcać nad dziećmi
 

Trzy miesiące w areszcie spędzą rodzice z Polic, którzy mieli się znęcać nad dziećmi. Dziewczynka i chłopiec mieli siniaki oraz zaczerwienienia.

Sąd zdecydował o zastosowaniu trzymiesięcznego aresztu wobec rodziców dwuipółletniej dziewczynki i półtorarocznego chłopca, poinformowała PAP w sobotę Małgorzata Wojciechowicz z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Dodała, że rodzice usłyszeli zarzuty znęcania się nad dziećmi.

Dziewczynka i chłopiec mieli na ciele liczne siniaki oraz zaczerwienienia; półtoraroczny chłopiec miał też krwiaki. Obrażenia u dzieci zauważyli policjanci, którzy przyjechali na interwencję domową. Dzieci zostały przewiezione do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Sąd zdecydował o umieszczeniu dzieci w placówce zastępczej lub w pieczy zastępczej na czas trwania postępowania - powiedziała prok. Wojciechowicz.

Rodzicom grozi do 8 lat więzienia.

(pap)

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

A - A...
2018-08-11 22:41:59
I Alkohol tez tam "sie przelewal"...??
Zawodzi system pomocy
2018-08-11 10:23:18
Poraża mnie znieczulica sąsiedzka i to,że system pomocy ofiarom tak naprawdę nie działa,jest po prostu atrapą-fikcją.Ani dzielnicowy,ani Ośrodek Pomocy ani też w końcu sąsiedzi ( a w klatce jak głoszą sąsiedzi mieszka przedstawiciel prawa ) niczego nie widzieli niczego nie słyszeli i nie zauważyli jak to "małżeństwo" sprawuje nad swoimi małoletnimi pieczę.Przed kamerami wypowiadali się sąsiedzi,wspominali o awanturach,wspominali i"podejrzeniach" że dochodzi tam do sytuacji w której dzieci płaczą,cierpią.Nic nie zrobili w tym kierunku by tym dzieciom pomóc.Malutkie bezbronne poniewierane i bite przez oprawców przez tych którzy mają ich chronić od wszelkich nieszczęść.Tacy zwyrodnialcy jeżeli zarzuty się potwierdzą przed Sądem powinni dożywotnio mieć zakaz posiadania dzieci i zbliżania się do nich na równi z karami dla pedofilów.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA