poniedziałek, 10 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Areszt dla rodziców, którzy mieli się znęcać nad dziećmi

Areszt dla rodziców, którzy mieli się znęcać nad dziećmi

Areszt dla rodziców, którzy mieli się znęcać nad dziećmi
Data publikacji: 2018-08-11 10:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:17
Wywietleń: 4465 342662

Trzy miesiące w areszcie spędzą rodzice z Polic, którzy mieli się znęcać nad dziećmi. Dziewczynka i chłopiec mieli siniaki oraz zaczerwienienia.

Sąd zdecydował o zastosowaniu trzymiesięcznego aresztu wobec rodziców dwuipółletniej dziewczynki i półtorarocznego chłopca, poinformowała PAP w sobotę Małgorzata Wojciechowicz z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie. Dodała, że rodzice usłyszeli zarzuty znęcania się nad dziećmi.

Dziewczynka i chłopiec mieli na ciele liczne siniaki oraz zaczerwienienia; półtoraroczny chłopiec miał też krwiaki. Obrażenia u dzieci zauważyli policjanci, którzy przyjechali na interwencję domową. Dzieci zostały przewiezione do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Sąd zdecydował o umieszczeniu dzieci w placówce zastępczej lub w pieczy zastępczej na czas trwania postępowania - powiedziała prok. Wojciechowicz.

Rodzicom grozi do 8 lat więzienia.

(pap)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

A - A...
I Alkohol tez tam "sie przelewal"...??
2018-08-11 22:41:59
Zawodzi system pomocy
Poraża mnie znieczulica sąsiedzka i to,że system pomocy ofiarom tak naprawdę nie działa,jest po prostu atrapą-fikcją.Ani dzielnicowy,ani Ośrodek Pomocy ani też w końcu sąsiedzi ( a w klatce jak głoszą sąsiedzi mieszka przedstawiciel prawa ) niczego nie widzieli niczego nie słyszeli i nie zauważyli jak to "małżeństwo" sprawuje nad swoimi małoletnimi pieczę.Przed kamerami wypowiadali się sąsiedzi,wspominali o awanturach,wspominali i"podejrzeniach" że dochodzi tam do sytuacji w której dzieci płaczą,cierpią.Nic nie zrobili w tym kierunku by tym dzieciom pomóc.Malutkie bezbronne poniewierane i bite przez oprawców przez tych którzy mają ich chronić od wszelkich nieszczęść.Tacy zwyrodnialcy jeżeli zarzuty się potwierdzą przed Sądem powinni dożywotnio mieć zakaz posiadania dzieci i zbliżania się do nich na równi z karami dla pedofilów.
2018-08-11 10:23:18

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
30
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie