niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Aktywuj ferie

Aktywuj ferie

Aktywuj ferie
Data publikacji: 2016-01-28 09:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:52
Wywietleń: 1443 111797

Na warsztaty zaprasza młodzież w czasie ferii Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego. Zapisy trwają do 1 lutego.
 
Warsztaty "Aktywuj ferie” są bezpłatne. Zajęcia trwają od 2 do 4 lutego, ale uczestniczyć w nich można w wybrane dni. Zajęcia adresowane są do młodzieży w wieku 16-22 lata. Organizują je dwa punkty informacyjne Europe-Direct-Szczecin i Eurodesk. Będą się one odbywały w sali 400 w budynku przy ul. Piłsudskiego 40-42, IV piętro (obok Pl.Rodła). Oprócz szansy na zdobycie wiedzy, będzie też okazja na zdobycie nagrody, uczestnicząc w specjalnych quizach. Chęć udziału należy zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny 
na stronie http://www.mlodziez.wzp.pl/index.php/formularz-rejestracyjny-aktywuj-ferie-2016. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie warsztatów sporo ciekawych informacji na temat Włoch, ich historii, kultury i literatury. Warsztaty odpowiedzą też na pytanie, jakie są zasady studiowania w krajach europejskich i skąd wziąć fundusze na naukę za granicą. Uczestnicy ich będą mogli dowiedzieć się jakie warunki i formalności należy spełnić szukając pracy w krajach UE oraz gdzie szukać zagranicznych ofert pracy. Będzie też spotkanie z obcokrajowcami, którzy opowiedzą, gdzie w warto się udać planując niskobudżetowe wakacje w Niemczech oraz o ciekawych miejscach na Słowacji i jak zaplanować wyprawę do tego kraju. Kolejny temat to Eurowolontariat. Uczestnicy tych warsztatów dowiedzą się, jakie warunki muszą spełnić, by brać udział w  programach wolontariackich, w tym w Wolontariacie Europejskim EVS. (el)

NZ Jak wykorzystać ferie na ciekawe warsztaty - proponuje Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie