poniedziałek, 27 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Aktywuj ferie

Aktywuj ferie

Aktywuj ferie
Data publikacji: 2016-01-28 09:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:52
Wywietleń: 1241 111797

Na warsztaty zaprasza młodzież w czasie ferii Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego. Zapisy trwają do 1 lutego.
 
Warsztaty "Aktywuj ferie” są bezpłatne. Zajęcia trwają od 2 do 4 lutego, ale uczestniczyć w nich można w wybrane dni. Zajęcia adresowane są do młodzieży w wieku 16-22 lata. Organizują je dwa punkty informacyjne Europe-Direct-Szczecin i Eurodesk. Będą się one odbywały w sali 400 w budynku przy ul. Piłsudskiego 40-42, IV piętro (obok Pl.Rodła). Oprócz szansy na zdobycie wiedzy, będzie też okazja na zdobycie nagrody, uczestnicząc w specjalnych quizach. Chęć udziału należy zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny 
na stronie http://www.mlodziez.wzp.pl/index.php/formularz-rejestracyjny-aktywuj-ferie-2016. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie warsztatów sporo ciekawych informacji na temat Włoch, ich historii, kultury i literatury. Warsztaty odpowiedzą też na pytanie, jakie są zasady studiowania w krajach europejskich i skąd wziąć fundusze na naukę za granicą. Uczestnicy ich będą mogli dowiedzieć się jakie warunki i formalności należy spełnić szukając pracy w krajach UE oraz gdzie szukać zagranicznych ofert pracy. Będzie też spotkanie z obcokrajowcami, którzy opowiedzą, gdzie w warto się udać planując niskobudżetowe wakacje w Niemczech oraz o ciekawych miejscach na Słowacji i jak zaplanować wyprawę do tego kraju. Kolejny temat to Eurowolontariat. Uczestnicy tych warsztatów dowiedzą się, jakie warunki muszą spełnić, by brać udział w  programach wolontariackich, w tym w Wolontariacie Europejskim EVS. (el)

NZ Jak wykorzystać ferie na ciekawe warsztaty - proponuje Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie