Środa, 29 listopada 2023 r. 
-2 szczecin
REKLAMA

Akrobacje na wodzie – trwa Water Show Szczecin [GALERIA] (akt. 1)

Data publikacji: 10 sierpnia 2019 r. 18:12
Ostatnia aktualizacja: 13 sierpnia 2019 r. 06:17
Akrobacje na wodzie – trwa Water Show Szczecin
 

Trwa Water Show Szczecin, czyli widowiskowe akrobacje na wodzie. To jedno z wydarzeń towarzyszących tegorocznym pokazom ogni sztucznych Pyromagic. 

Zawodnicy z całego świata wykonują skoki do Odry z wysokości 27 metrów. Do Szczecina przyjechała także grupa Death Diverów z Norwegii. Jej członkowie wykonują skoki do wody z wysokości 10 lub 12 metrów. Co ciekawe, atrakcyjnością ich wyczynów jest to, że ewolucja i lądowanie muszą boleć.

Nowością na Water Show są Mistrzostwa Polski w Moto Surfingu. To równolegle wyścigi na deskach surfingowych po torze. Tradycyjnie odbywają się Mistrzostwa Polski Flyboarding oraz blop jumping, czyli skoki na powietrzną poduszkę.

- Podziwiam wszystkich zawodników, te dyscypliny wymagają niesamowitej kondycji i pewności swojego ciała. Najbardziej widowiskowe dla mnie jest bicie rekordu Guinnessa w wykonywaniu salt do tyłu. Czekamy na skoki z Trasy Zamkowej - mówią zachwyceni obserwatorzy.

Dekoracja zwycięzców rozpocznie się o godz. 20.30, a tuż po niej - parada finałowa i nocny pokaz w strojach LED-owych.

***

Tomasz Kubik został Mistrzem Polski we Freestyle Flyboardingu FLY CUP 2019. To nie jedyny sukces zawodnika - podczas tegorocznej edycji Water Show udało mu się pobić dotychczasowy rekord Guinnessa w wykonywaniu salt w tył.

(KaNa)

Fot. Marta Teszner

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

No to moze i na kilka dni...
2019-08-10 21:52:58
Szczecinskim Wedkarzom ryby w Odrze "przestraszyli"...??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA