poniedziałek, 23 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Niezwykłe widowisko podczas Water Show Szczecin 2017

Niezwykłe widowisko podczas Water Show Szczecin 2017 [GALERIA, FILM]

Niezwykłe widowisko podczas Water Show Szczecin 2017
Data publikacji: 2017-08-12 14:40
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:26
Wywietleń: 1452 288085

Mimo że oficjalnie impreza zostanie otwarta dopiero o 15, to już od rana można było podziwiać ciekawe ewolucje. Działo się tak za sprawą zawodników startujących w zawodach flyboard - ekstremalnej dyscypliny sportu, która polega na lataniu deską napędzaną przy pomocy odrzutu wody. Ci, którzy nie zdążyli się załapać na zawody, mogą jeszcze zobaczyć ten fantastyczny sport podczas pokazów o 17.15 oraz 19.

Niesprzyjająca aura nie odstraszyła nie tylko zawodników, ale również osób, które chciały się przyjrzeć z bliska śmiałkom, którzy ryzykują swoje życie, skacząc z 27-metrowej rampy. Specjalnie na tę okazję do Szczecina przyjedzie śmietanka światowego highdivingu. Największą gwiazdą będzie 28-krotny zwycięzca zawodów z cyklu Red Bull Cliff Diving, 6-krotny zwycięzca całego cyklu oraz faworyt zbliżających się mistrzostw świata w Budapeszcie - Gary Hunt z Anglii.

Polskę podczas tych zawodów będzie reprezentował Krzysztof Kolanus - wielokrotny medalista zawodów z cyklu Red Bull Cliff Diving, reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata Budapeszt 2017 oraz zwycięzca pokazowych zawodów podczas pierwszej edycji Water Show Szczecin. Nowością w programie będą zawody i pokazy blobjumpingu. Po raz pierwszy 10-metrowa poducha stanie się areną profesjonalnych zmagań. Zawodnicy po wyrzuceniu w powietrze zaprezentują różne akrobacje i wylądują w wodzie.

Więcej zdjęć w GALERII ROBERTA STACHNIKA

Adrian Kaleta

Fot. Ryszard Pakieser

Film: Łukasz Tymko

Niezwykłe widowisko podczas Water Show Szczecin 2017 Niezwykłe widowisko podczas Water Show Szczecin 2017 Niezwykłe widowisko podczas Water Show Szczecin 2017 Niezwykłe widowisko podczas Water Show Szczecin 2017 Niezwykłe widowisko podczas Water Show Szczecin 2017 Niezwykłe widowisko podczas Water Show Szczecin 2017 Niezwykłe widowisko podczas Water Show Szczecin 2017 Niezwykłe widowisko podczas Water Show Szczecin 2017

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Potańcówka w szczecińskiej Różance
Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy