Poniedziałek, 04 marca 2024 r. 
REKLAMA

Przyjechał na komisariat kompletnie pijany, szukał alkotestu

Data publikacji: 23 grudnia 2019 r. 13:02
Ostatnia aktualizacja: 23 grudnia 2019 r. 17:16
Przyjechał na komisariat kompletnie pijany, szukał alkotestu
 

Niecodziennego petenta mieli policjanci z komisariatu w Koszalinie. Kierowca zaparkował samochód przed budynkiem policji, a potem chwiejnym krokiem wszedł do środka. Kamery monitoringu zarejestrowały jak mężczyzna podchodzi do alkotestu umieszczonego na ścianie.

Całe zdarzenie obserwował na monitoringu dyżurny Komisariatu Policji II w Koszalinie. Widział, że mężczyzna słania się na nogach. Badanie alkotestem, które wykonał mężczyzna, tylko potwierdziło, że jest kompletnie pijany. 39-latek miał dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W tej sytuacji oficer dyżurny wezwał patrol policji.

– Kierowca renaulta początkowo nie przyznawał się, że prowadził samochód, ale jego postępowanie zostało zarejestrowane przez kamery – relacjonują policjanci. – 39-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

(reg)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Bolo
2019-12-23 16:47:00
No nie wiedział, bo pijany był. Czego nie rozumiesz;)
DZIELNIK
2019-12-23 15:52:33
BEZCZELNOSC , BESZCZELNOSC. ZABRAĆ DOKUMENT I JAK TRZEBA SPRAWĘ SKIEROWAĆ DO SĄDU...A TAM CHYBA ZE .......PRAWNIK
To ja, Jarząbek uprzejmie zgłaszam do @ %
2019-12-23 15:02:39
iż to jest PO_pierdywanie, do PO_czytanie w czasie świąt; https://wpolityce.pl/polityka/385517-ujawniamy-sad-najwyzszy-uniewinnil-prokuratora-ktory-prowadzil-samochod-po-po-pijanemu-uzasadnienie-nie-wiedzial-ze-mial-alkohol-we-krwi... Sąd Najwyższy uniewinnił prokuratora, który prowadził samochód po pijanemu! Uzasadnienie: „Nie wiedział, że miał alkohol we krwi”....Ten "kasta" nie przyjechał dobrowolnie na komendę, tego "kastę" policja zwinęła na trasie.... To ja Jarząbek wam mówię, reforma, tylko reforma.
%
2019-12-23 14:04:15
Przecież oczywiste jest, że jeżeli ktoś ma wątpliwości co do swojego stanu trzeźwości to nie wsiada za kierownicę, bo sam stwierdził, że nie wie, czy może jechać, więc co mu strzeliło jednak przyjechać, aby się zbadać alkomatem?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA