poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > 533 miejsca przedszkolne

533 miejsca przedszkolne

533 miejsca przedszkolne
Data publikacji: 2016-05-02 18:27
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:26
Wywietleń: 925 131984

Od środy (4 maja) rusza nabór uzupełniający na 533 miejsca w przedszkolach publicznych i oddziałach przedszkolnych w szkołach w Szczecinie. Do 13 maja można składać wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Według urzędników, dla dzieci spełniających kryteria znajdą się jeszcze miejsca, bo nadal są wolne (w sumie aż 296) w oddziałach przedszkolnych w szkołach (224 miejsc) i przedszkolach (72). Poza tym, urzędnicy magistratu przygotowali dodatkowe miejsca (w sumie 237) dla kilkulatków, ale głównie w podstawówkach: SP 5, SP 11, SP 45 i SP 65 (w ZS nr 1) i tylko w jednym przedszkolu – PP 37. Czterogodzinną opiekę nad trzy - i czterolatkami prowadzi także Pałac Młodzieży.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru uzupełniającego, w tym lista placówek, które dysponują wolnymi miejscami dla dzieci w wieku przedszkolnym, znajduje się na stronie internetowej https://nabor.pcss.pl/szczecin/przedszkole/ oraz we wszystkich przedszkolach publicznych. Pośród przedszkoli najwięcej wolnych miejsc, bo aż 50, jest w PP nr 37 przy ul. Jagiellońskiej, 13 miejsc - w PP nr 3 przy ul. Potulickiej, po 9 miejsc - w PP 38 przy ul. Włościańskiej i PP 48 przy ul. 9 maja. W podstawówkach najwięcej miejsc dla trzylatków jest w SP 5 przy ul. Królowej Jadwigi i SP 11 przy ul. E. Plater (w obu aż dla 55 maluszków)

Dopiero 8 czerwca ostatecznie zakończy się uzupełniająca rekrutacja przedszkolna.

(MON)

Na zdj.: Właśnie rozpoczął się nabór uzupełniający do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w podstawówkach. Do tych drugich przyjmowane są też trzylatki, np. w SP 5 i SP 11.

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”