sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > 533 miejsca przedszkolne

533 miejsca przedszkolne

533 miejsca przedszkolne
Data publikacji: 2016-05-02 18:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:01
Wywietleń: 1241 131984

Od środy (4 maja) rusza nabór uzupełniający na 533 miejsca w przedszkolach publicznych i oddziałach przedszkolnych w szkołach w Szczecinie. Do 13 maja można składać wnioski wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Według urzędników, dla dzieci spełniających kryteria znajdą się jeszcze miejsca, bo nadal są wolne (w sumie aż 296) w oddziałach przedszkolnych w szkołach (224 miejsc) i przedszkolach (72). Poza tym, urzędnicy magistratu przygotowali dodatkowe miejsca (w sumie 237) dla kilkulatków, ale głównie w podstawówkach: SP 5, SP 11, SP 45 i SP 65 (w ZS nr 1) i tylko w jednym przedszkolu – PP 37. Czterogodzinną opiekę nad trzy - i czterolatkami prowadzi także Pałac Młodzieży.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru uzupełniającego, w tym lista placówek, które dysponują wolnymi miejscami dla dzieci w wieku przedszkolnym, znajduje się na stronie internetowej https://nabor.pcss.pl/szczecin/przedszkole/ oraz we wszystkich przedszkolach publicznych. Pośród przedszkoli najwięcej wolnych miejsc, bo aż 50, jest w PP nr 37 przy ul. Jagiellońskiej, 13 miejsc - w PP nr 3 przy ul. Potulickiej, po 9 miejsc - w PP 38 przy ul. Włościańskiej i PP 48 przy ul. 9 maja. W podstawówkach najwięcej miejsc dla trzylatków jest w SP 5 przy ul. Królowej Jadwigi i SP 11 przy ul. E. Plater (w obu aż dla 55 maluszków)

Dopiero 8 czerwca ostatecznie zakończy się uzupełniająca rekrutacja przedszkolna.

(MON)

Na zdj.: Właśnie rozpoczął się nabór uzupełniający do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w podstawówkach. Do tych drugich przyjmowane są też trzylatki, np. w SP 5 i SP 11.

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie