Niedziela 05 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Żywe tarcze imigracji

Data publikacji: 2015-10-26 18:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-18 22:45
Żywe tarcze imigracji
 

Czeski prezydent Milosz Zeman, który już kilkakrotnie przestrzegał przed migrantami ekonomicznymi napływającymi do Europy na skalę niespotykaną od II wojny światowej, oskarżył ich o wykorzystywanie dzieci w charakterze "żywych tarcz".

- Dzieci uchodźców służą jako żywe tarcze ludziom z iPhone'ami, czyli migrantom ekonomicznym, aby usprawiedliwić zalew migrantów - powiedział Zeman w wywiadzie dla tabloidu "Blesk". - Ci, którzy chowają się za dziećmi nie zasługują na współczucie. Zabierają dzieci na małe łodzie, wiedząc, że ryzykują utopienie się.

Ostatnio Zeman wygłaszał już podobne uwagi na temat migrantów, poczynając od tego, że "nikt ich tu nie zapraszał", że nowo przybyli "będą respektować szariat zamiast czeskiego prawa" i "kamienować cudzołożne kobiety, a złodziejom obcinać dłonie". Na koniec oświadczył, że muzułmańskie hidżaby i burki "pozbawią nas kobiecej urody", gdyż kobiety będą "okutane od stóp po głowy". Wysoki komisarz ONZ Zajd Raad Zajd al-Husajn określił te wypowiedzi jako "islamofobiczne". W reakcji na to rzecznik Zemana oświadczył, że najwyraźniej kampania przeciwko Czechom w związku z ich stanowiskiem w sprawie kryzysu migracyjnego się nasila. (pap)

 

Fot. EPA/ANTONIO BAT

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ja
2015-10-27 08:02:01
Dobry, kochający rodzic broni zdrowia i życia swojego dziecka. Młody, w pełni sił imigrant, który stojąc na łodzi trzyma dziecko poza łodzią grożąc, że je utopi jak ich nie wpuszczą zasługuje na wyrok, bo to znaczy, że to dziecko jest dla niego jak rzecz, którą można wyrzucić.
Jak Oni wogole moga...??
2015-10-26 22:44:51
Panie Zajd Raad Zajd al- Husajn z ONZ-tu, a jak nazwac Panskie wypowiedzi.... gdzie broni Pan "swoich" w sprawie masowej imigracji do Europy ! Afrka jest tak wielkim Kontynentem, ze maja tam w tej swojej Afryce gdzie imigrowac i w kolko PO IS-lamsku rowniez sobie spacerowac ! Jako IS-lamisci jak Oni wogole moga wg. swojego Koranu... pchac sie na sile do Panstw Europejskich o przeciwnej tj. Chrzecijanskiej Religi i calkiem innych tradycjach Kulturowych ze swinskim miesem, alkoholem jak i dziewczynami w mini spodniczkach, bez calkowitego "obabulenia" szalami i chustami swojej glowy...... ???

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA