niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Świat > UE robi za mało, by sprostać terroryzmowi

UE robi za mało, by sprostać terroryzmowi [FILM]

UE robi za mało, by sprostać terroryzmowi
Data publikacji: 2016-07-18 11:55
Ostatnia aktualizacja: 2018-05-18 02:48
Wywietleń: 191 144689

Państwa członkowskie Unii Europejskiej robią za mało, by sprostać zagrożeniom ze strony organizacji ekstremistów; wywiady państw członkowskich powinny współpracować, by lepiej rozpoznać tajną siatkę tak zwanego Państwa Islamskiego działającą w Europie - mówi PAP ekspert ds. terroryzmu Seth G. Jones.

 

 

Komentarze

ubogacanie Niemców trwa
Ponad 20 osób zostało rannych, w tym wielu ciężko, w wyniku ataku w Wurzburgu na południu Niemiec. 17-letni Afgańczyk, który przybył do Niemiec jako uchodźca, zaatakował siekierą pasażerów pociągu. Próbując mordować ludzi, krzyczał: "Allah jest wielki". Według nieoficjalnych doniesień cztery ofiary napastnika znajdują się w stanie krytycznym i walczą o życie. Oficjalnie nie są znane ani personalia sprawcy, ani motywy, jakimi kierował się on, przeprowadzając atak. Wszystko wskazuje jednak na to, że był to kolejny w Europie zamach przeprowadzony przez islamskiego ekstremistę.
2016-07-19 00:53:22
do UE
BINGO ! Właśnie chciałem to napisać ale kolega mnie wyprzedził !! Sama prawda !
2016-07-18 18:26:11
UE
Jak to za mało? Przepraszam, a kto rysuje kredkami pacyfki na chodnikach, a kto kładzie kwiaty na kałużach krwi po zamachach, a kto otwiera swoje granice na przybyszów z innych kultur, a kto upublicznia nawoływania muzułmańskich duchownych do walki z Europą? To nie jest wcale tak mało, więc właśnie dużo robi.
2016-07-18 12:26:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”