Niedziela 28 listopada 2021r. 
REKLAMA

Ojciec postrzelił fryzjera, bo nie spodobała mu się fryzura syna

Data publikacji: 2019-12-23 17:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-23 23:01
Ojciec postrzelił fryzjera, bo nie spodobała mu się fryzura syna
 

W mieście Katy w stanie Teksas niezadowolony z fryzury swego syna mężczyzna postrzelił fryzjera - poinformowały amerykańskie media. Ofiara została przewieziona do szpitala, sprawca zbiegł i jest poszukiwany przez policję.

Media przedstawiają następującą sekwencję zdarzeń w mieście Katy w pobliżu Houston: 13-letni chłopiec wrócił po wizycie u fryzjera do domu, ojciec, któremu najwyraźniej nie przypadała do gustu nowa fryzura syna, poszedł z nim do zakładu fryzjerskiego. Fryzjer poprawił fryzurę za darmo. Jednak przed zakładem doszło między nimi do kłótni, podczas której ojciec trzykrotnie strzelił do fryzjera, a następnie zbiegł z miejsca przestępstwa. Detektyw Wallace Wyatt z lokalnej policji potwierdził, że "kłótnia dotyczyła fryzury syna podejrzanego".

- To jedna z najgorszych historii o jakich słyszałem - przyznał detektyw Wallace Wyatt i dodał, że "chłopiec był świadkiem tego, co zrobił jego ojciec".

Policja poinformowała, że rannego fryzjera przewieziono do szpitala. Jest w stabilnym stanie i prawdopodobnie jego życie nie jest zagrożone.

(pap)

Fot. pixabay

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ