piątek, 13 grudnia 2019.
Strona główna > Świat > Mimo skandalu Trump nie rezygnuje

Mimo skandalu Trump nie rezygnuje

Mimo skandalu Trump nie rezygnuje
Data publikacji: 2016-10-09 20:09
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-18 22:46
Wywietleń: 704 158419

Donald Trump oświadczył, że na pewno nie wycofa się z wyścigu o fotel prezydencki, mimo skandalu wywołanego ujawnieniem nagrania jego rozmowy sprzed 11 lat, w której w wulgarnych słowach chwali się swoimi podbojami erotycznymi.

- Nigdy się nie wycofam. Szanse, że zrezygnuję są równe zeru - powiedział kandydat Republikanów, który przeprosił za swoje słowa, podkreślając, że nigdy nie twierdził, iż jest bez zarzutu.

Na zdobytej przez dziennik "Washington Post" taśmie, nagranej potajemnie w 2005 r. zarejestrowano Trumpa, jak opowiada o tym, jak podrywał zamężną kobietę, chwaląc się, że „mocno się do niej dobierał”. Próbował ją całować i nakłonić do seksu. Powiedział następnie, że bardzo się rozczarował, gdy zrozumiał, że obiekt jego awansów „ma wielkie, sztuczne cycki”. Na koniec dodał: „Jeśli jesteś gwiazdą, one pozwalają ci na wszystko. Mogę położyć rękę na jej c.. i ona się na to zgodzi."

Po emisji nagrania prominentni Republikanie wycofali swoje poparcie dla Trumpa. Jego żona oświadczyła, że też jest dotknięta zachowaniem męża, ale poprosiła wyborców, żeby mu wybaczyli: "On ma serce i umysł przywódcy". Jak z kolei powiedział szef kampanii Trumpa, Corey Lewandowski: „Nie wybieramy przecież nauczyciela szkółki niedzielnej”. 

(pap)

Fot. EPA

Komentarze

8 Listopada 2016 roku,
A czy Pani Hillary jest "czysta jak laza i bez skazy"...?? Bledow nie robia i nie popelniaja tylko te Osoby... ktore spia do godz. 10.00 i dalej nic nie PO-trafia czy nie chca robic ! A ze wiekszosc kazdego Spoleczenstwa, nie jest wystarczajaco oczytana i osluchana i nie interesuje sie Polityka, to byc moze i tym razem wygraja raz jeszcze Amerykanscy Demokratyczno/Socjalisci i PO-ciagna oraz PO-prowadza dalej Ameryke jeszcze bardziej do dna...! Czas pokaze...!!
2016-10-10 22:14:17
Sluchaj i czytaj uwazniej i dokladniej...
D. Trump, nie jest zadnym bliskim przyjacielem V. Putina, tylko niekiedy po czesci "poparl" Putina w niektorych jego PO-sunieciach... szczegolnie przeciwko IS-lamistomi - ktorzy rowniez zaatakowali i dalej probuja atakowac USA !!
2016-10-10 13:22:05
Trump-Putin
Trump to bliski przyjaciel Putina, wiadomo komu będzie służył.
2016-10-10 08:02:25
ALBO...albo...?
Jak D. Trump nie przerwie i nie PO-kona ostatnie 8 lat Amerykanskiego Socjalizmu, to ten Demokratyczny-Socjalizm bedzie dalej prowadzil Ameryke - do PO-litycznego i Ekonomicznego upadku !!
2016-10-09 23:53:35

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie