wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Sport > Z boisk juniorów. Warta dwa razy lepsza, derby dla FASE

Z boisk juniorów. Warta dwa razy lepsza, derby dla FASE

Z boisk juniorów. Warta dwa razy lepsza, derby dla FASE
Data publikacji: 2018-03-11 19:42
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-12 00:51
Wywietleń: 1243 317831

* Rundę wiosenną rozpoczęli piłkarze rywalizujący z Centralnej Lidze Juniorów i Juniorów Młodszych. Jako pierwsi na boisko wyszli w sobotę juniorzy młodsi Pogoni Szczecin z rocznika 2001, którzy z trudem pokonali beniaminka w tej klasie rozgrywkowej zespół Błękitnych Wronki 1:0 (0:0). Jedyną bramkę meczu zdobył Krzyżaniak, ale najlepszym piłkarzem na boisku był jego kolega klubowy Rościszewski.

* Wysokiej porażki 0:3 (0:2) z Wartą w Poznaniu doznała o rok młodsza drużyna juniorów młodszych Pogoni. Podopieczni trenera Zygonia w rundzie jesiennej nie doznali tak dotkliwej porażki, choć z Wartą też przegrali i też wyraźnie, bo 2:4.

* Od porażki zaczęli rundę wiosenną juniorzy starsi Pogoni, którzy doznali niespodziewanej porażki przegrywając w Poznaniu z miejscową Wartą 0:2 (0:2). Miejscowi szybko zdobyli dwa gole, a Pogoń nie była w stanie odwrócić loców meczu. W drużynie Pawła Crettiego zadebiutował reprezentacyjny skrzydłowy Bartłomiej Eizenchart.

* Remisem 2:2 (1:2) zakończył się mecz w CLJ U 19 pomiędzy Salosem Szczecin, a Chrobrym Głogów. Oba gole dla Salosu zdobył Ignasiak. Oba zespoły sąsiadują w tabeli, ich szanse na pozostanie w CLJ są znikome i już tylko teoretyczne. Zespoły pozbawione presji zagrały otwarty futbol, a końcowy wynik był niewiadomą do samego końca. 

* Już w inauguracyjnym meczu rundy wiosennej CLJ U 15 doszło do derbowego meczu FASE Szczecin z Pogonią. Niespodziewanie wygrali ci pierwsi 4:2 (2:0), rewanżując się jednocześnie za dwie bolesne porażki z rundy jesiennej 0:6 i 1:4. W obu drużynach zagrali reprezentanci Polski - w FASE dwóch piłkarzy, w Pogoni czterech. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

 

Komentarze

Kasa
Ekstraklasa w łeb, zespoły młodzieżowe w łeb. Trzeba szybko dożucić jeszcze ze 2 miliony z kasy podatników na ratowanie tego prywatnego folwarku. A kibice niech się zrzucą na piątą trybunę!
2018-03-12 00:45:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”