czwartek, 20 września 2018.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Błotny parking, kibice wściekli

Piłka nożna. Błotny parking, kibice wściekli

Piłka nożna. Błotny parking, kibice wściekli
Data publikacji: 2018-03-11 08:31
Ostatnia aktualizacja: 2018-03-12 10:59
Wywietleń: 4413 317709

Kibice Pogoni nie mają łatwego życia. Ich drużyna rozgrywa najgorszy sezon od momentu powrotu do ekstraklasy sześć lat temu, broni się przed degradacją, a spotkania rozgrywane w Szczecinie odbywają się w warunkach urągających prawdziwemu sympatykowi sportu.

W sobotni wieczór pogoda była kiepska, padał deszcz, była co prawda plusowa temperatura, ale tym gorzej dla zmotoryzowanych, których przeważnie jest całkiem sporo. Przystadionowy parking znajdujący się za koroną dużej trybuny, przy treningowych boiskach nie nadawał się w sobotę do użytku. Kibice byli wściekli. Nie wiadomo tylko, czy bardziej na wynik swojej drużyny, czy na niespodziewane trudności, jakie zastali podczas parkowania swoich aut.

Liczne kałuże, błoto po kostki sprawiły, że kierowcy mieli nie lada problem z zaparkowaniem aut, a następnie z wyjazdem ze stadionu. Niektóre samochody grzęzły w błocie, trzeba było je stamtąd wypychać z pomocą innych osób. Wyjście z samochodu i przejście z parkingu na trybuny wiązało się z całkowitym zanurzeniem w błocie obuwia.

Mecz z Cracovią zgromadził na trybunach ponad 6 tysięcy kibiców. Jak na tę porę roku to bardzo przyzwoita frekwencja. Po raz ostatni tak wielu kibiców było podczas listopadowego meczu z Legią Warszawa, kiedy Kosta Runjaic przyglądał się grze drużyny z trybun. W sobotę po raz pierwszy poprowadził zespół przy tak licznej widowni. Szkoda, że wynik był fatalny. ©℗ (par)

Fot. twitter

Piłka nożna. Błotny parking, kibice wściekli

Komentarze

fakszirak
I właśnie dla tego budujemy nowy stadion! Czy potrzeba lepszej argumentacji niż ten artykuł? Zresztą... kibice wściekli bo pogoń nie gra, kibice wściekli bo błoto na "parkingu", kibice wściekli bo kiełbasa się skończyła... Drogi kibicu! doskonale wiesz jakiej drużynie kibicujesz i na jaki stadion w sobotni wieczór się udajesz. Jeśli jest inaczej - stadion Lecha Pozanń jest całkiem nie daleko!
2018-03-12 10:58:59
Tom
Moja noga już więcej tam nie postanie, to jest po prostu żenada, tak nie traktuje się ludzi którzy przynoszą do klubu pieniądze. Proponuję żeby wszyscy którzy byli na tym parkingu przyjechali swoimi samochodami pod budynek klubowy i żądali umycia tych samochodów przez zarząd , Stolar, Mroczek,..., jeszcze utytłane w błocie buty i dywaniki samochodowe .Prosty rachunek. Bilet 36zł + myjnia komplet 50zł= Pozdrawiam Tomek. Rachunek
2018-03-12 08:26:52
dno
Jaki zespół taki parking. Ten parking jest właśnie alegorią Szczecina.
2018-03-12 07:30:01
Tak to jest
jak ma się gdzieś kibiców i kasa się liczy dla klubu i ściganie kolejnych grajków. Zamiast pomyśleć i zamówić kilkanaście wywrotek żwiru czy frezu asfaltowego, ściągnąć na dwa dni koparko-ładowarkę, równiarkę i walec, zapłacić te kilkanaście tysięcy,to nie... lepiej udawać że problemu nie ma, przecież pada i są roztopy to wiadomo że tak będzie. Zarządzający stadionem weźcie się do roboty!
2018-03-11 10:13:29
szpinak
Jeżeli zostanie wybudowany nowy stadion to problem może być jeszcze większy,ponieważ powierzchnia dachu będzie dużo większa niż przy normalnym stadionie, a odprowadzenie wody nie wiadomo jak przewidział Projektant/Inwestor który nigdy nie projektował stadionów, co pokazują kłopoty z kategorią stadionu, budzą najgorsze obawy!
2018-03-11 09:39:37
.............
Se nowy wybudujcie za własna kase, 2 mln zl juz w tym roku zostało zmarnowane z miejskiej kasy dla tego "klubu" ktory nie ma zadnych wynikow sportowych i robi antyreklame miastu, no ale pilkarzyki musza zarabiac po 30-40 tys miesiecznie,rozbijac sie luksusowymi autami,imprezowac, placic za wynajete apartamenty,domy, to wszystko kosztuje a placicie za to WY PODATNICY MIASTA SZCZECIN .Skoro dostaja publiczna kase powinni sie z niej rozliczac do do paragonu na co wydane zostaly te pieniedze, kiedy ktos w koncu zrobi z tym porzadek !!!
2018-03-11 09:14:50