Wtorek 28 czerwca 2022r. 
REKLAMA

W niedzielę uhonorujemy najlepszych

Data publikacji: 2015-12-18 13:09
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-18 13:09
W niedzielę uhonorujemy najlepszych
 

W Niedzielny wieczór w szczecińskiej restauracji Rocker - Club odbędzie się finał 62. edycji plebiscytu sportowego „Kuriera Szczecińskiego”. Do naszej redakcji wpłynęło ponad 3,3 tys. ważnych kuponów i ponad 1000 SMS-ów. To więcej, niż w roku ubiegłym, kiedy otrzymaliśmy niecałe 2,5 tys. kuponów.

Nominowaliśmy 21 sportowców i 8 trenerów. Każdy z nominowanych musiał wykazać się dużym międzynarodowym wyczynem, a w przypadku gier zespołowych absolutną dominacją w swojej drużynie. Nie było z tym kłopotów, bo rok 2015 dostarczył wiele sportowych sukcesów, co czytelnicy Kuriera w plebiscycie docenili.

W niedzielę poznamy dziesiątkę najlepszych sportowców i trójkę trenerów. To jednak nie koniec naszej plebiscytowej zabawy. W celu uatrakcyjnienia plebiscytu już w ubiegłym roku wprowadziliśmy rywalizację na drużynę roku, imprezę sportową roku i mecenasa sportu. W każdej kategorii nominowaliśmy po pięć kandydatur (w przypadku mecenasa roku tych kandydatur było sześć). Wyboru dokonała kapituła plebiscytu.

Nagrodę odbierze też wyróżniony sportowiec niepełnosprawny, odkrycie roku i przedstawiciel sportowej promocji roku. Wyniki i obszerną relację z zakończenia 62. plebiscytu zamieścimy w poniedziałkowym wydaniu „Kuriera”, natomiast w kolejnych dniach wywiady z laureatami plebiscytu. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA