wtorek, 07 lipca 2020.
Strona główna > Sport > W niedzielę uhonorujemy najlepszych

W niedzielę uhonorujemy najlepszych

W niedzielę uhonorujemy najlepszych
Data publikacji: 2015-12-18 13:09
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-18 13:09
Wywietleń: 650 63463

W Niedzielny wieczór w szczecińskiej restauracji Rocker - Club odbędzie się finał 62. edycji plebiscytu sportowego „Kuriera Szczecińskiego”. Do naszej redakcji wpłynęło ponad 3,3 tys. ważnych kuponów i ponad 1000 SMS-ów. To więcej, niż w roku ubiegłym, kiedy otrzymaliśmy niecałe 2,5 tys. kuponów.

Nominowaliśmy 21 sportowców i 8 trenerów. Każdy z nominowanych musiał wykazać się dużym międzynarodowym wyczynem, a w przypadku gier zespołowych absolutną dominacją w swojej drużynie. Nie było z tym kłopotów, bo rok 2015 dostarczył wiele sportowych sukcesów, co czytelnicy Kuriera w plebiscycie docenili.

W niedzielę poznamy dziesiątkę najlepszych sportowców i trójkę trenerów. To jednak nie koniec naszej plebiscytowej zabawy. W celu uatrakcyjnienia plebiscytu już w ubiegłym roku wprowadziliśmy rywalizację na drużynę roku, imprezę sportową roku i mecenasa sportu. W każdej kategorii nominowaliśmy po pięć kandydatur (w przypadku mecenasa roku tych kandydatur było sześć). Wyboru dokonała kapituła plebiscytu.

Nagrodę odbierze też wyróżniony sportowiec niepełnosprawny, odkrycie roku i przedstawiciel sportowej promocji roku. Wyniki i obszerną relację z zakończenia 62. plebiscytu zamieścimy w poniedziałkowym wydaniu „Kuriera”, natomiast w kolejnych dniach wywiady z laureatami plebiscytu. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie