Środa, 24 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

W czwartek rozstrzygnięcie 69. Plebiscytu Sportowego „Kuriera Szczecińskiego”

Data publikacji: 08 stycznia 2024 r. 09:50
Ostatnia aktualizacja: 08 stycznia 2024 r. 10:18
W czwartek rozstrzygnięcie 69. Plebiscytu Sportowego „Kuriera Szczecińskiego”
Tak wyglądała nasza biegłoroczna gala. Fot. Ryszard PAKIESER  

W 69. Plebiscycie Sportowym „Kuriera Szczecińskiego” na 10 najlepszych sportowców i 3 trenerów województwa zachodniopomorskiego w 2023 roku wyciągnęliśmy już wszystkie kupony z redakcyjnej skrzynki oraz te otrzymane pocztą, a także podsumowaliśmy SMS-y z typowaniami i po żmudnym liczeniu znamy już dziesiątkę najlepszych zawodników i trójkę przodujących szkoleniowców.

Wszystko ogłosimy już niebawem, a dla spotęgowania emocji w ostatnich dniach przed tradycyjną galą mistrzowską, przypomnijmy, że wśród kandydatów było 26 zawodników oraz jedna para (małżeństwo, które wspólnie wywalczyło mistrzostwo Polski w sportach motorowodnych), a także 13 trenerów. Łącznie mieliśmy więc 40 pozycji do głosowania, ale nieco więcej, bo 41 pretendentów. Właśnie oni, a także ich najbliżsi i sympatycy, z największą niecierpliwością czekają na ogłoszenie oficjalnych wyników.

Laureatów naszej zabawy oraz zdobywców licznych nagród specjalnych ogłosimy na Wielkiej Gali Mistrzów Sportu, która odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19, tak jak przed rokiem w gościnnych progach Hanzy Tower przy al. Wyzwolenia.©℗

(mij)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA