środa, 27 stycznia 2021r.

Triathlon. Na Łasztowni wśród Dźwigozaurów

Data publikacji: 2019-07-19 08:54
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-19 10:24
Triathlon. Na Łasztowni wśród Dźwigozaurów
 

Około 800 zawodników z całej Polski stanie w niedzielę na starcie szczecińskiego triathlonu, który po raz kolejny zostanie zorganizowany na Łasztowni w towarzystwie Dźwigozaurów.

Rekordowa liczba triathlonistów przyjedzie do Szczecina i weźmie udział w zawodach dla ludzi z żelaza. Wszystko rozpocznie się  o godz. 8.00 w niedzielę, 21 lipca, kiedy to pierwsi zawodnicy wskoczą do Odry i przepłyną określony dystans. Później wsiądą na rowery, a na końcu przebiegną szczecińskimi bulwarami. Szczeciński triathlon będzie zorganizowany na trzech dystansach.

Miasteczko zawodów zostanie ulokowane na parkingu w sąsiedztwie Dźwigozaurów, a zawodnikom będzie można dopingować na Bulwarze Gdyńskim, Nabrzeżu Starówka i Bulwarze Piastowskim. 

Szczeciński triathlon jest częścią cyklu Tri Tour 2019, czyli czterech wyjątkowych imprez triathlonowych na czele z Super League Triathlon organizowanych w Charzykowach, Sierakowie, Poznaniu i Szczecinie. Za starty w imprezach cyklu Tri Tour zawodnicy otrzymują punkty, na podstawie których wyłaniani są zwycięzcy klasyfikacji generalnej i kategorii wiekowych. (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Tri
2019-07-19 09:52:08
To nie jest impreza międzynarodowa, tylko polska?

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ