sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Sport > Tenis. Porażka Matkowskiego w Rotterdamie

Tenis. Porażka Matkowskiego w Rotterdamie

Tenis. Porażka Matkowskiego w Rotterdamie
Data publikacji: 2018-02-14 18:23
Wywietleń: 511 314179

Marcin Matkowski i pakistański tenisista Aisam-Ul-Haq Qureshi przegrali z rozstawionymi z "trójką" Francuzami Pierre-Huguesem Herbertem i Nicolasem Mahutem 4:6, 4:6 w 1. rundzie debla halowego turnieju ATP w Rotterdamie (pula nagród 1,86 mln euro).

Według pierwotnego planu spotkanie to miało odbyć się we wtorek, ale przełożono je ze względu na fakt, że Mahut jako tzw. lucky loser awansował do głównej drabinki singla i rozegrał tego dnia mecz w tej konkurencji.

Matkowski i Qureshi umówili się w tym sezonie na stałą współpracę. W wielkoszlemowym Australian Open zatrzymali się na ćwierćfinale, a w czterech dotychczasowych występach w turniejach ATP wygrali tylko jeden mecz. (pap)

Fot. facebook

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”