czwartek, 23 stycznia 2020.
Strona główna > Sport > Sportowcy śpiewali i licytowali

Sportowcy śpiewali i licytowali [GALERIA]

Sportowcy śpiewali i licytowali
Data publikacji: 2018-11-21 22:15
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-22 10:40
Wywietleń: 930 362602

Przedstawiciele szczecińskich klubów sportowych grających na najwyższym poziomie krajowych rozgrywek spotkali się w środowy wieczór w klubie Lulu, żeby przy okazji wspólnej zabawy pomóc podopiecznym Fundacji Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.

Znani i lubiani sportowcy tym razem stanęli przed szansą zademonstrowania swoich wokalnych umiejętności, które oczywiście nie były na tak wysokim poziomie, jak reprezentowany przez nich poziom sportowy, ale nie jakość wokalnych zdolności, ale efekty wspólnej inicjatywy były kluczowe podczas środowego wieczoru.

Przedstawiciele szczecińskich klubów sportowych wzięli udział w kolejnej edycji „Głosów dla Hospicjum”, wyjątkowym koncercie organizowanym z okazji Światowego Dnia Hospicjów i Opieki Paliatywnej.

Każdy z zespołów zademonstrował jeden wybrany przez siebie utwór. Oprócz popisów wokalnych odbyły się również licytacje oficjalnych koszulek klubowych z autografami sportowców, dostarczonych przez śpiewające zespoły. Koncert poprowadziła Daria Nowak.

Wydarzenie powróciło do kalendarza imprez organizowanych przez Stowarzyszenie „Siatkarze dla Hospicjum” po trzyletniej przerwie.

– Ostatnie dwa lata były dla nas dość intensywne, uruchamialiśmy nową akcję, jaką są majowe „Biegi z Gwiazdami”, dlatego zawsze brakowało czasu na „Głosy dla Hospicjum”, ale w tym roku postanowiliśmy się spiąć i wrócić do tej muzycznej tradycji – powiedziała Karolina Dziwisz, członek Stowarzyszenia „Siatkarze dla Hospicjum”.

„Głosy dla Hospicjum” to początek intensywnego sezonu, który czeka Stowarzyszenie „Siatkarze dla Hospicjum”. Finał akcji nastąpi w maju 2019 r. podczas 10. jubileuszowej edycji Meczu Gwiazd.

Pieniądze zebrane podczas wszystkich akcji organizowanych przez stowarzyszenie tradycyjnie zostaną przekazane Zachodniopomorskiemu Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. (par)

Fot. R. Pakieser

Sportowcy śpiewali i licytowali Sportowcy śpiewali i licytowali Sportowcy śpiewali i licytowali Sportowcy śpiewali i licytowali Sportowcy śpiewali i licytowali Sportowcy śpiewali i licytowali Sportowcy śpiewali i licytowali Sportowcy śpiewali i licytowali Sportowcy śpiewali i licytowali Sportowcy śpiewali i licytowali Sportowcy śpiewali i licytowali

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie