Siatkówka. Pliński niepokonany

Data publikacji: 24 stycznia 2021 r. 15:58
Ostatnia aktualizacja: 24 stycznia 2021 r. 16:39

Daniel Pliński, były reprezentant Polski, mistrz Europy i wicemistrz świata od niespełna dwóch tygodni prowadzi drugoligowy zespół Stalpro Błyskawicy Szczecin.

Nowy szkoleniowiec w sobotę zanotował drugie zwycięstwo w rozgrywkach. Po ubiegłotygodniowej wygranej z młodzieżą z SMS Police 3:0, tym razem drużyna Daniela Plińskiego pokonała Energetyka Poznać 3:1 (19:25, 25:21, 25:17, 25:15). Szczecinianie rozkręcali się z seta na set, a w dwóch ostatnich partiach wyraźnie już dominowali na parkiecie.

W weekend swoje mecze w II lidze rozegrały też żeńska i męska SMS Police. Siatkarki uległy w Szamotułach Szamotulaninowi 3:2,  a siatkarze z Polic 3:0 ulegli w Gorzowie ekipie SKS.