piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Ognjenovic w Eczacibasi

Siatkówka. Ognjenovic w Eczacibasi

Siatkówka. Ognjenovic w Eczacibasi
Data publikacji: 2016-05-07 08:36
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-08 15:21
Wywietleń: 1033 132602

32-letnia Maja Ognjenović będzie od najbliższego sezonu zawodniczką tureckiego Eczacibasi Stambuł. Reprezentantka Serbii przez dwa sezony – 2013/14 i 2014/15 reprezentowała barwy Chemika Police i przyczyniła się do wywalczenia przez policki klubu dwóch tytułów mistrza Polski.

Rok temu ustąpiła miejsca w drużynie reprezentantce Polski Joannie Wołosz. Zasiliła włoski zespół River Volley Piacenza, z którym zdobyła mistrzostwo Włoch. Ognjenovic jest podstawową rozgrywającą reprezentacji Serbii. Ze swoją reprezentacją wywalczyła awans do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Podczas ubiegłorocznych mistrzostw Europy wybrana została najlepszą rozgrywającą turnieju. W kolekcji ma wiele nagród indywidualnych, ma na koncie tytuł mistrzyni Europy i brązowej medalistki mistrzostw świata.

Do Chemika została ściągnięta jako topowa zawodniczka Europy na swojej pozycji, a cel na arenie europejskiej i tak nie został zrealizowany. Chemik w ubiegłorocznym Final Four rozgrywanym w szczecińskiej Azoty Arenie przegrał dwa mecze z kretesem i był zaledwie tłem dla rywalizacji pozostałych drużyn. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Kuba
Z kretesem i zaledwie tłem to dotyczyło finał four i w tym przypadku nie ma co się na dziennikarza obrażać. Święta prawda.
2016-05-08 15:19:35
Kretes
Jak zachęcać zakład do sponsoringu, jak zachęcać kibiców do oglądania na żywo sportu, jak zlikwidować zespół - o tym potrafi pisać wybitny spec który z KRETESEM jest ZALEDWIE TŁEM o czym zielona łąko piszesz o dziewczynie czy klubie. Wygrały jakiś mecz czy nie, mają mistrza o czy nie?
2016-05-07 16:42:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy