sobota, 15 sierpnia 2020.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Ognjenovic w Eczacibasi

Siatkówka. Ognjenovic w Eczacibasi

Siatkówka. Ognjenovic w Eczacibasi
Data publikacji: 2016-05-07 08:36
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-08 15:21
Wywietleń: 1473 132602

32-letnia Maja Ognjenović będzie od najbliższego sezonu zawodniczką tureckiego Eczacibasi Stambuł. Reprezentantka Serbii przez dwa sezony – 2013/14 i 2014/15 reprezentowała barwy Chemika Police i przyczyniła się do wywalczenia przez policki klubu dwóch tytułów mistrza Polski.

Rok temu ustąpiła miejsca w drużynie reprezentantce Polski Joannie Wołosz. Zasiliła włoski zespół River Volley Piacenza, z którym zdobyła mistrzostwo Włoch. Ognjenovic jest podstawową rozgrywającą reprezentacji Serbii. Ze swoją reprezentacją wywalczyła awans do tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Podczas ubiegłorocznych mistrzostw Europy wybrana została najlepszą rozgrywającą turnieju. W kolekcji ma wiele nagród indywidualnych, ma na koncie tytuł mistrzyni Europy i brązowej medalistki mistrzostw świata.

Do Chemika została ściągnięta jako topowa zawodniczka Europy na swojej pozycji, a cel na arenie europejskiej i tak nie został zrealizowany. Chemik w ubiegłorocznym Final Four rozgrywanym w szczecińskiej Azoty Arenie przegrał dwa mecze z kretesem i był zaledwie tłem dla rywalizacji pozostałych drużyn. ©℗ (par)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Kuba
Z kretesem i zaledwie tłem to dotyczyło finał four i w tym przypadku nie ma co się na dziennikarza obrażać. Święta prawda.
2016-05-08 15:19:35
Kretes
Jak zachęcać zakład do sponsoringu, jak zachęcać kibiców do oglądania na żywo sportu, jak zlikwidować zespół - o tym potrafi pisać wybitny spec który z KRETESEM jest ZALEDWIE TŁEM o czym zielona łąko piszesz o dziewczynie czy klubie. Wygrały jakiś mecz czy nie, mają mistrza o czy nie?
2016-05-07 16:42:08

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Iluminacje Szczecin 2020

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie