Sobota 02 lipca 2022r. 
REKLAMA

Siatkówka. Marlena Kowalewska z kontraktem

Data publikacji: 2021-06-15 14:11
Ostatnia aktualizacja: 2021-06-15 16:16
Siatkówka. Marlena Kowalewska z kontraktem
Marlen Kowalewska spędzi kolejny sezon w Chemiku  

Rozgrywająca mistrzyń Polski Marlena Kowalewska przedłużyła kontrakt z Chemikiem. Dla siatkarki będzie to już czwarty sezon w barwach polickiej drużyny, z którą wywalczyła dwa mistrzostwa, trzy puchary i Superpuchar Polski. W minionym sezonie Marlena Kowalewska wystąpiła w 29 spotkaniach Tauron Ligi.

- Sezon covidowy był najtrudniejszym w moim życiu. Pod każdym względem – mentalnym i fizycznym. Będę go jednak dobrze wspominać, szczególnie mecze finałowe. Stworzyłyśmy niesamowitą aurę, jako zespół. Nie miałyśmy wątpliwości, kto zdobędzie złoty medal. Cieszę się, że zostaję na kolejny sezon w Policach. Liczę, że uda nam się obronić zdobyte trofea - mówi Marlena Kowalewska.

Siatkarka Chemika nie otrzymała powołania na trwający we Włoszech turniej Ligi Narodów, ale jest jedną z kandydatek do gry w reprezentacji na tegorocznych mistrzostwach Europy. Podobnie, jak w w 2020 roku, powinna być zmienniczką Joanny Wołosz.

Marlena Kowalewska jest czwartą, po Jovanie Brakocević, Idze Wasilewskiej i Marii Stenzel, siatkarką potwierdzoną przez klub na nowy sezon. W Chemiku o miejsce  w wyjściowej „szóstce" będzie tym razem rywalizować prawdopodobnie z Brazylijką Naiane Rios. Dotychczasowa zmienniczka Marleny Kowalewskiej Paulina Bałdyga przeniosła się bowiem do Pałacu Bydgoszcz.

(woj)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

as
2021-06-15 16:13:59
i dobrze .Nawrocki podczas Pucharu swiata pokazał jak cofnąc drużynę narodową.Wczoraj przegrały z drugim garniturem niemiec.Ale kowalewską pominął

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA