sobota, 21 września 2019.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Kontrakt Kurka ze Stocznią rozwiązany

Siatkówka. Kontrakt Kurka ze Stocznią rozwiązany

Siatkówka. Kontrakt Kurka ze Stocznią rozwiązany
Data publikacji: 2018-11-29 10:07
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-29 20:00
Wywietleń: 1531 364089

Bartosz Kurek nie jest już zawodnikiem Stoczni Szczecin. Umowa między atakującym oraz klubem Stocznia Szczecin została rozwiązana za porozumieniem stron. Zawodnik reprezentował barwy klubu jedynie przez kilka tygodni, rozgrywając dla szczecińskiego klubu 8 ligowych spotkań.

Rozstanie najlepszego siatkarza klubu jest pierwszym oficjalnym, bardzo bolesnym sygnałem o rozkładzie drużyny, która miała podbić siatkarską Europę, ale klub poza odważnymi wzmocnieniami nie zapewnił finansowania. Zespół jest rozbity, pozostali siatkarze również negocjują umowy z nowymi klubami i kolejnych rozstań należy się spodziewać wkrótce.

Czwartkowy mecz z Treflem Gdańsk nie jest jednak zagrożony. Spotkanie zaplanowano na godzinę 19, jednak nie wiadomo w jakim składzie zaprezentuje się szczeciński zespół. Na pewno nie wystąpi już Bartosz Kurek, który rozwiązał umowę. Prawdopodobnie podpisze kontrakt z Onico Warszawa.

Zespół jest rozbity psychicznie, przegrał wyraźnie ostatni mecz z GKS Katowice, w ostatnich dniach siatkarze praktycznie nie trenowali. Obecna sytuacja nie ma nic wspólnego z profesjonalnym zarządzaniem klubu sportowego. To jest sytuacja kompromitująca ludzi kierujących siatkarskim przedsięwzięciem i dopiero początkiem upadku projektu. (par) 

Fot. R. Pakieser

Komentarze

stoczniowiec
Ale długi zaczęły się już w Espadonie. Stocznia je przejęła i zaczęła pogłębiać. A winnych nie ma.
2018-11-29 19:19:44
Wstyd
Temat nadaje się do prokuratora. Jeżeli Orlen złożył obietnice, nawet ustne, powinien się z nich wywiązać. Kto zmusił Orlen do zmiany decyzji?
2018-11-29 15:02:27
Niestety
Stocznia Szczecińska okazała się zwykłym przekrętem, wydmuszką
2018-11-29 14:43:45
ale wstyd !!!
Co na to prezes bajkopisarz "Stoczni Szczecińskiej"???. Wiadomość poszła w świat-antyreklama dla Szczecina , historycznej nazwy stoczni!!! WSTYD!!!
2018-11-29 14:41:30
jajo
Jaka stocznia,taki klub. Jak zawsze tylko gęby pełne frazesów.
2018-11-29 14:30:12
Anna
A co z kibicami co zakupili karnety na cały sezon?
2018-11-29 13:00:49
kibic
Pamiętam bilbordy z hasłem Szczecin Miastem Miszczów z uśmiechniętym Panem PPK Nie widzę miszczów świata w pływaniu ( Floating Arena zamiast aquaparku dla ludności , itp
2018-11-29 12:49:46
krótko
tak to jest kiedy pis bierze się za coś gdzie potrzeba znać sie na ekonomii. najpierw propaganda potem cichy upadek
2018-11-29 12:22:19
Warski
Zamiast Kurka w Klubie, Stocznia wyprodukuje zapowiadany okręt podwodny "Kurek". Koncepcja idealnie pasująca do sytuacji. Zapewne i on pójdzie na dno. Kto w stoczni mógł wiedzieć, że chodzi o Bartosza Kurka, zawodnika. Myśleli, że ta kasa idzie na okręt. Kto by się w tym rozeznał. Okręty są ważniejsze ! Jak nas zaatakuje wróg to Odrą puścimy Kurka i pogonimy wroga ! Na Kijów !
2018-11-29 12:06:12
123
dobre zmiany wszędzie są takie same,Polacy na to zasłużli, należało się !!! na śmigłowce kasy nie ma ale na gwiazdy sportowe po 150 tys jest a ty podatniku na to wszystko zapier.. bo taka jest wizja tej drugiej wenezueli i grecji !
2018-11-29 12:01:59
Ojceic Nil
Dziwi tylko jedno. M.in. na tym forum poruszano od dawno kwestie finansowania. Jak nic niebudująca stocznia ma zapewnić skład godny mistrza Europy a o mistrzostwie Polski nie wspominając. Od razu było wiadomo, że to jakaś przewalanka. Taki skład może zapewnić tylko BARDZO BOGATY SPONSOR a takich w Szczecinie nie mamy (nawet Chemik jest z POLIC). Teraz czeka nas tylko kompromitacja na całą POLSKĘ. Szkoda. Szkoda też tego, iż ci którzy się do tego dopuścili nadal będą "rozdawać karty" w szczecińskim sporcie, a władza będzie im sprzyjać. Zawodnik dla świętego spokoju zapewne zrzekł się wynagrodzenia, które zapewne przejdzie na zobowiązanie klubu wobec jego prezesów i pozostałych działaczy. Warto ich listę upublicznić aby każdy kibic wiedział, że jak ich gdzieś zobaczy w sporcie to grozi to kompromitacją. Pamiętacie te dumne miny na konferencjach prasowych, w loży VIP, przed kamerami????
2018-11-29 12:00:13
Nie ma to, tamto
A stocznia buduje statki!
2018-11-29 10:37:55