Data publikacji: 17 listopada 2018 r. 22:05
Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2018 r. 08:59

Chemik Police - Developres Rzeszów 3:0 (25:17, 25:15, 25:22)

Chemik: Busa, Stysiak, Grajber, Chojnacka, Ogbogu, Mirković, Krzos (libero) oraz Bednarek, Pleśnierowicz, Mędzrzyk, M.Łukasik.

Trwa świetna passa Chemika w Lidze Siatkówki Kobiet. Policzanki wygrały w sobotę czwarty mecz z rzędu, kolejny raz inkasując komplet punktów.  O ile wcześniejsze wygrane odniesione były z niżej notowanymi rywalkami, to już zwycięstwo nad mającym medalowe aspiracje Developres ma swoja wymowę.

W dwóch pierwszych setach przewaga Chemika była ogromna. W drugiej partii od stanu 10:10 mistrzynie Polski oddały rywalkom już tylko 5 punktów. W decydującym secie Developres próbowała poderwać do walki była atakująca Chemika Zaroślińska.

Rzeszowianki nie były jednak w stanie zatrzymać rozpędzonego polickiego zespołu, w którym kolejny raz pierwszoplanowe role odegrały Ogbogu i Stysiak. (woj)