Czwartek 11 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Pływanie. Szczeciński Dom Sportu i Floating Arena czynne od czwartku

Data publikacji: 2021-02-16 07:26
Ostatnia aktualizacja: 2021-02-17 18:46
Pływanie. Szczeciński Dom Sportu i Floating Arena czynne od czwartku
 

Przygotowania do otwarcia szczecińskich pływalni są już na finiszu. Floating Arena i basen 25-metrowy w kompleksie Szczecińskiego Domu Sportu przy ul. Wąskiej wznowią działalność w najbliższy czwartek. Zgodnie z zaleceniami rządu wejście na teren obiektu będzie odbywać się na nowych zasadach.

Użytkowników będzie obowiązywać reżim sanitarny (dezynfekcja oraz noszenie maseczek ochronnych na korytarzach i w szatni). Nie będzie natomiast dodatkowych ograniczeń dotyczących limitu osób na torach. Zgodnie z możliwościami technicznymi na jednym torze Floating Areny będzie mogło pływać jednocześnie 15 osób, a na basenie 25-metrowym 8 osób.

Nowością, w celu ograniczenia kontaktu między użytkownikami, będą stałe godziny wejścia na pływalnie. Będzie się to odbywać według poniższego schematu:

1. Kwadrans przed pełną godziną - wejście do szatni (np. 8.45)

2. O pełnej godzinie – wejście do niecki basenowej (np. 9.00)

3. Po 45 minutach – wyjście z niecki basenowej (np. 9.45)

4. O pełnej godzinie – opuszczenie obiektu (np. 10.00)

(oprac. mij)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@Do Piotra Krzystka
2021-02-17 18:19:24
Jak to jak dostali? po znajomości
Bielik
2021-02-17 18:17:19
Tęsknię już za pływaniem, ale wg powyższych zasad nikt mnie nie zmusi do pójścia na basen/z wielkim moim żalem/. To wymyśliła osoba, która nie ma krzty wyobraźni o rozsądku nie warto wspominać.
Czytelnik
2021-02-16 16:53:19
Nie wierzę. Kurier musiał źle zrozumieć zasady...Przecież to debilizm w czystej postaci. Gromadzić ludzi w tych samych miejscach o tej samej porze zamiast pozwolić (TAK JAK BYŁO DO TEJ PORY), że każdy przychodził w dowolnym momencie i często SAM wchodził do szatni, sam szedł na basen, sam z niego wychodził i sam szedł się rozliczyć z czasu przebywania, a teraz to wszystko ma być robione GRUPĄ O TEJ SAMEJ PORZE????? To niemożliwie. Krzystek nie ma ręki do zatrudniania ludzi, ale takich to by na pewno nie zatrudnił. Zatem pomyłka, którą jutro Kurier sprostuje.
Renata
2021-02-16 15:17:49
No jak już urzędnik coś wymyśli, to roztropii. Rotacja ludzi o różnych godzinach jest lepsza niż skupianie ich o jednej. Ludzie opamiętajcie się, jeszcze jest czas na zmianę tego absurdu. Basen świetnie funkcjonował dotychczas.
Do Piotra Krzystka
2021-02-16 13:51:01
Panie Prezydencie Piotrze Krzystek - błagam Pana w imieniu mieszkańców miasta o natychmiastowe zwolnienie z wszystkich funkcji osób, które te zasady wymyśliły oraz o natychmiastową zmianę tych debilnych zasad. Gromadzenie i ściskanie ludzi o stałych godzinach to pomysł człowieka, który nic nie rozumie. Baseny dobrze działały po odblokowaniu ich po pierwszym wiosennym lockdawnie, a teraz zapowiada się horror: 1/ kolejki przed kasami, 2/ ścisk przy szatniach, 3/ czekanie przy "nieckach", ścisk przy zdawaniu opasek przy kasach. Boże jak ci ludzie dostali pracę w mieście....
Pomysł idioty
2021-02-16 13:17:11
Wszyscy naraz wchodzą do szatni by się przebrać. Wszyscy, czyli kilkadziesiąt osób na koMEndę wychodzi z wody i idzie razem do szatni. TO jest reżim sanitarny? Przecież to IDIOTA wymyślił. Przecież jak ludzie wchodzLIby co kilka minut pojedyńczo , to nie gromadziliby się razem w szatni na kilku metrach kwadratowych. Jest takie powiedzenie: TU NIE URZĄD, TU TRZEBA MYśLEć!!!
faza
2021-02-16 12:36:29
a tak trudno zrobić wejściówki/rezerwacje jak do kina przez internet ? na godzinę przed zajęciami nieodebrana przepada. Teraz pojedzie człowiek na basen i pocałuje klamkę, bo pełno !
stan umysłu
2021-02-16 11:31:41
Widzę,że magiczne słowo "reżim sanitarny" urasta z każdym dniem przy każdej okazji rozpoczynania jakiejkolwiek działalności-do granic absurdu,by nie powiedzieć zwyczajnie-głupoty. Dom sportu nie chcąc się "wyróżniać" w tym plebiscycie poszedł tym samym tropem wprowadzając po pierwsze noszenie maseczek ( ciekawe jak dojść do basenu bez maseczki i co z nią uczynić po wejściu do wody ) po drugie terminowanie wejść i wyjść jak w Korei Pn. Jeżeli będę miał ochotę wyjść z basenu przed planowanym reżimowym czasem jego opuszczenia,to co,nie będę mógł wyjść z przestrzeni basenowej do szatni-? Brniemy w oparach absurdu ocierając się o śmieszność i kreowanie świata rodem s/f taka urojona rzeczywistość-samobiczowanie. Czy spędzanie czasu w takim reżimie jest przyjemnością,rekreacją dla ducha ciała i psychiki-? Nie,to są w czystej postaci tortury psychiczne niczym nie różniące się od tych fizycznych stosowanych na więźniach w Guantanamo .Moja noga na pewno w takim "obozie tortur" jakie proponuje nam DS nie stanie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA