Piątek, 19 lipca 2024 r.

Pływanie. Myśliwiec i Tarasiewicz najszybsi

Data publikacji: 11 czerwca 2022 r. 20:07
Ostatnia aktualizacja: 11 czerwca 2022 r. 20:07
Wśród kobiet na Głębokim najszybsza była Klaudia Tarasiewicz, która przed tygodniem w Portugalii zajęła 5. miejsce w mistrzostwach Europy juniorów, gdzie pływała na 10-kilometrowym dystansie. Fot. MKP Szczecin

W sobotę na Głębokim odbyły się zawody w pływaniu na wodach otwartych o Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego, a na dystansie 3000 m z czasem 0:38:12 zwyciężył Bartosz Myśliwiec, zaś wśród kobiet najszybciej popłynęła uzyskując rezultat 0:40:52 Klaudia Tarasiewicz (oboje CMS MKP Szczecin).

Na dystansie 1500 m z czasem 0:23:50 wygrał Paweł Radziński (MKP Szczecin), a wśród kobiet najszybsza była z rezultatem 0:25:19 Agnieszka Krzyżostaniak (SMT Szczecin).

Niezwykłym wydarzeniem były mini wyścigi dzieci, a tutaj w poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Lena Mizielińska (Swim2Tri Szczecin), Zuzanna Górnicka-Rakowska (CMS MKP Szczecin), Antoni Satława i Wojciech Trojga (obaj MKP Szczecin). ©℗