wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Zabrakło jednego gola

Piłka ręczna. Zabrakło jednego gola

Piłka ręczna. Zabrakło jednego gola
Data publikacji: 2019-03-15 19:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-03-16 13:31
Wywietleń: 644 380645

Perła Lublin - Pogoń Szczecin 26:25 (14:14)

Pogoń: Wawrzynkowska - Dezić 9, Bozović 8, Cebula 3, Płomińska 2, Agbaba 2, Urbańska 1, Szynkaruk 1, Urbańska, Kochaniak, Wołoszyk.

Pogoń nie zdołała przerwać zwycięskiej serii Perły. Choć losy pojedynku rozstrzygnęły się dopiero w ostatniej akcji, mistrzynie Polski wygrały 12 mecz z rzędu,

Pogoń efektownie rozpoczęła rywalizację z mistrzyniami Polski. Szczecinianki zdobyły trzy bramki z rzędu, a po kilkunastu minutach prowadziły różnicą 4 goli. Szczecinianki nie tylko grały skutecznie w ataku, pięć bramek do przerwy zdobyła Dezić i cztery Bozović, ale także umiejętnie w defensywie.

Udanymi interwenccjami popisywała się bramkarka Wawrzynkowska. Perła przejęła inicjatywę dopiero w ostatnich minutach. Po dwie bramki Rosiak, Achruk i byłej skrzydłowej Pogoni Królikowskiej pozwoliły Perle odrobić straty.

Po zmianie stron Pogoń prowadziła przez blisko 20 minut. Końcowe 12 minut spotkania były jednak już w wykonaniu szczecinianek mniej udane. Zdobyły tylko dwie bramki i roztrwoniły przewagę. W końcowych minutach Pogoń mogła jeszcze zmienić losy meczu.

Najpierw nie wykorzystała jednak gry w przewadze, a w ostatnich sekundach nie potrafiła wykorzystać ostatniej akcji meczu, która mogła doprowadzić do remisu. Bohaterką końcówki II połowy była chorwacka bramkarka Besen, która interweniowała jak w transie. (woj)Komentarze

Śp.Stalin
Błędy trenera w końcówce!!! czas na rozstanie
2019-03-16 13:22:22

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie