Czwartek, 18 lipca 2024 r.

Piłka ręczna. Wysoka przegrana szczypiornistek Pogoni

Data publikacji: 02 kwietnia 2023 r. 21:45
Ostatnia aktualizacja: 12 kwietnia 2023 r. 21:31

W meczu 18. kolejki I ligi grupy A piłkarek ręcznych, drużyna SPR Pogoni Szczecin przegrała na własnym parkiecie z AL-KO AZS Poznań 26:34.

I liga grupa A:

SPR POGOŃ Szczecin - AL-KO AZS Poznań 26:34 (13:14);

POGOŃ: Korniluk, Ćwiertnia - Rancić 7, Kuźmińska 5, Ślęzak 5, Panczenko 4,  Zimnicka 3, Komorniak 1, Klimek 1, Niełacna, Nowak, Gierat, Jałowicka, Oleśkiewicz, Wilanowska

Pierwsza połowa było bardzo wyrównana, a o jedną bramkę lepsze były poznanianki. Po przerwie dominował już tylko zespół z Wielkopolski, który wygrał drugą połowę 20:13, a cały mecz ośmioma bramkami.

Dla Pogoni 7 bramek rzuciła Milica Rancić. W zespole rywalek najskuteczniejsze były - Magdalena Maziarz i Olha Shliukhtina, które zaliczyły po 8 trafień. Po tym spotkaniu szczypiornistki Pogoni spadły na trzecie miejsce w tabeli. ©℗