Piłka ręczna. Wygrana w stolicy

Data publikacji: 19 listopada 2023 r. 21:53
Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2023 r. 22:21

W Lidze Centralnej piłkarki ręczne SPR Pogoni odniosły trzecie z rzędu zwycięstwo i tym razem pokonały na wyjeździe zespół Handball Warszawa.

HANDBALL Warszawa - SPR Pogoń Szczecin 24:35 (6:15);

SPR Pogoń: Zimny, Ćwiertnia -  Białowąs 6, Koprowska 5, Piotrowska 5, Sikora 5, Jałowicka 4, Zimnicka 4, Panczenko 2, Włodarczyk 2, Jakóbowska 1, Nawrocka 1, Jura, Niełacna

Od początku podopieczne Alicji Ślęzak i Barbary Bieleckiej dominowały w tym spotkaniu i po kwadransie prowadziły 10:6, a na przerwę schodziły z dziewięciobramkową zaliczką.

Po zmianie niewiele się zmieniło. W 50. minucie warszawiankom udało się zbliżyć na dystans siedmiu bramek (20:27), ale końcówka meczu należała do Pogoni, która wygrała różnicą jedenastu goli.

Po tej wygranej szczypiornistki SPR Pogoni Szczecin awansowały na 7. miejsce w tabeli. ©℗ (PR)