Piłka ręczna. Trzecia porażka Sandry w sezonie

Data publikacji: 16 września 2018 r. 19:42
Ostatnia aktualizacja: 16 września 2018 r. 19:42

Górnik Zabrze - Sandra Spa Pogoń 32:26 (15:14)

Sandra Spa Pogoń: Teterycz, Bartosik - Bosy 8, Krysiak 5, Krupa 4, Jedziniak 3, Matuszak 2, Rybski 2, Fedeńczak 1, Miłek, Zaremba, Bartosik, Jońca, Radosz.

Piłkarzom Sandra Spa Pogoni nie udało się wywalczyć pierwszych ligowych punktów w Zabrzu. Szczecinianie postawili rywalom wysoko poprzeczkę tylko w pierwszych 40 minutach. Końcówka spotkania wyraźnie należała już do gospodarzy.

Skuteczna postawa Dawida Krysiaka i Pawła Krupy pozwoliła Pogoni objąć w tym spotkaniu prowadzenie 7:6. Później inicjatywę przejęli gospodarze, ale szczecinianie utrzymywali kontakt z Górnikiem. Tak wyglądam mecz do 39 minuty, kiedy to na tablicy wyników było 21:19.  Pogoń od tego momentu już tylko siedem razy pokonała bramkarza rywali. Górnik zdobył w tym czasie 11 goli. ©℗(woj)