Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Sandra przegrala w Elblągu

Piłka ręczna. Sandra przegrala w Elblągu

Data publikacji: 2016-11-12 20:09
Ostatnia aktualizacja: 2016-11-12 20:09
Wywietleń: 674 171598

Piłkarze ręczni Sandry Szczecin przegrali w Elblągu z miejscową drużyną Meble Wójcik 18:22 (10:9). O przegranej gości zadecydowała fatalna skuteczność między 26, a 47 minuta meczu. W tym czasie zdobyli zaledwie jednego gola.

Pierwsza połowa była w wykonaniu szczecina dobra. Zespół umiejętnie radził sobie z chaotycznym atakiem pozycyjnym miejscowych, a najwyższą przewagą osiągnął w 26 min. Wtedy prowadził różnicą trzech goli 10:7.

Na przerwę udało się zejść już tylko z jednobramkowym prowadzeniem. Po przerwie rozpoczęła się niemoc strzelecka podopiecznych trenera Zydronia. Przez kwadrans goście zdobyli tylko jednego gola. Przegrywali wówczas 11:13. Później przewaga miejscowych stałą się jeszcze wyraźniejsza, a zwycięstwo w ostatecznym rozrachunku było wyraźne. (par)

Meble Wójcik Elbląg - Sandra Szczecin 22:18 (9:10)

Bramki dla Sandry zdobyli: Bruna - 6, Krupa - 5, Krysiak - 2, Kniaziew - 2, Konitz - 1, Fedeńczak - 1, Zaremba - 1.

I połowa: 5 min. - 1:1, 10 min. - 2:3, 15 min. - 4:4, 20 min. - 5:7, 25 min. - 7:9, 30 min. - 9:10.

II połowa: 35 min. - 9:10, 40 min. - 11:11, 45 min. - 13:11, 50 min. - 14:13, 55 min. - 18:16, 60 min. - 22:18.