Piłka ręczna. Sandra poległa w Mielcu

Data publikacji: 19 listopada 2016 r. 19:02
Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2016 r. 19:02

Piłkarze ręczni Sandry Pogoni Szczecin doznali dość wysokiej porażki w Mielcu z miejscową Stalą 25:32 (13:12). W drugiej połowie stracili aż 20 goli, co chluby zespołowi nie przynosi.

W pierwszej połowie mecz był w miarę wyrównany z niewielką przewagą miejscowych. W ostatnich 5 minutach goście strzelili trzy gole, nie stracili żadnego i dzięki temu schodzili na przerwę z jednobramkową przewagą.

Druga połowa przebiegała już pod zdecydowane dyktando gospodarzy, którzy z łatwością zdobywali gole, natomiast szczecinianie z każdą kolejną minutą byli coraz bardziej zrezygnowani, dość krótka ławka rezerwowych spowodowała, że szybciej zaczęło brakować im sił i praktycznie po przerwie obyło się już bez emocji. ©℗ (par)

Bramki dla Sandry Pogoni zdobyli: Jedziniak – 6, Bruna – 4, Konitz – 4, Grzegorek – 3, Zaremba – 2, Krupa – 2, Kniaziew – 2, Krysiak – 2.

I połowa: 5 min. - 1:0, 10 min. - 4:3, 15 min. - 6:7, 20 min. - 9:9, 25 min. - 12:10, 30 min. - 12:13.

II połowa: 35 min. - 15:15, 40 min. - 19:16, 45 min. - 22:19, 50 min. - 25:20, 55 min. - 29:22, 60 min. - 32:25.