Ostatnia aktualizacja: 2019-09-15 19:45
Wywietleń: 783 415181

MKS Kalisz - Sandra SPA Pogoń 26:29 (15:14).

Sandra SPA Pogoń: Gawryś, Terekov - Horiha 6, Krysiak 5, Krupa 4, Fedańczak 3, Biernacki 3, Rybski 3, Zaremba 2, Wąsowski 1, Bosy 1, Matuszak 1.

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odnieśli w III kolejce PGNiG Superligi piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni. Szczecinianie dzięki dobrej grze zwłaszcza w II połowie pokonali w Kaliszu MKS.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy prowadzili 7:4. Pogoń przed przerwą odrobiła straty, ale dopiero w ostatnich minutach meczu zapewniła sobie zwycięstwo zdobywając w końcowym kwadransie osiem bramek.

Szczecińskiej defensywie mocno dawał się we znaki przez cały mecz były piłkarz Pogoni Kiryl Kniazieu, który był najskuteczniejszym strzelcem MKS i zdobył sześć bramek. (woj)