sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Przegrana inauguracja w Elblągu

Piłka ręczna. Przegrana inauguracja w Elblągu

Piłka ręczna. Przegrana inauguracja w Elblągu
Data publikacji: 2017-09-01 21:16
Wywietleń: 823 290592

Nie powiodło się drużynie piłkarzy ręcznych Pogoni Sandrze, która w inauguracyjnym spotkaniu nowego sezonu przegrała w Elblągu z drużyna Meble Wójcik 18:21 (9:11). To był debiut w roli trenera szczecińskiego zespołu byłego zawodnika Piotra Frelka.

Pogoń grała w składzie: Teterycz, Bartosik, Zapora - Radosz, Karnacewicz, Wąsowski, Krupa 3, Bosy 4, Biernacki 1, Jońca, Jedziniak 4, Zaremba 4, Gryszka 3, Fedeńczak

Mecz przebiegał w nerwowej atmosferze. Dwóch zawodników drużyny gospodarzy zobaczyło czerwone kartki, ale osłabiony zespół miejscowych zdołał przechylić szalę wygranej na własną korzyść.

W obu zespołach znakomicie spisywali się bramkarze. Gdyby nie świetna postawa szczecińskiego golkipera Zapory, to rywale już przed przerwą zanotowaliby znacznie wyższe prowadzenie, niż tylko dwoma golami.

W Pogoni najbardziej aktywni byli najbardziej doświadczeni gracze w zespole: Zaremba i Krupa. W 38 minucie po golu tego pierwszego szczecinianie prowadzili 12:11, ale na krótko. Szybko do głosu ponownie doszli miejscowi, którzy uzyskali nawet 4 gole przewagi. Skończyło się ostatecznie trzy bramkowym zwycięstwem elblążan. (par)

Fot. R. Pakieser

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”