Wtorek, 23 kwietnia 2024 r.

Piłka ręczna. Porażka w Lublinie

Data publikacji: 10 kwietnia 2019 r. 20:12
Ostatnia aktualizacja: 10 kwietnia 2019 r. 22:37

PGNiG Superliga piłkarek ręcznych: PERŁA Lublin - SPR POGOŃ Szczecin 27:20 (16:11)

POGOŃ: Pruenster, Wawrzynkowska, Krupa - Bozović 6, Cebula 5, Agbaba 3, Kochaniak 2, Zawistowska 1, Blazević 1, Urbańska 1, Janas 1, Płomińska, Noga, Wołoszyk, Szynkaruk, Dezic

Początek meczu był wyrównany, bo choć pierwszego gola strzeliły gospodynie, to szczecinianki szybko odpowiedziały, a w 8 minucie po kontrze Zawistowskiej Pogoń prowadziła 4:2. Jeszcze w 20 minucie był remis 9:9, ale od tego momentu Perła uzyskała przewagę i systematycznie powiększała prowadzenie.

Lublinianki bez większych problemów ograły nasz zespół, któremu w lidze trudno wróżyć sukcesów, a pocieszenia można szukać jedynie w pucharach. Pogoń powalczy o piąty w historii klubu Puchar Polski 18 maja w Gnieźnie z Zagłębiem Lubin. ©℗ (mij)