Wtorek 22 czerwca 2021r. 
REKLAMA

Piłka ręczna. Porażka Sandry w Piotrkowie

Data publikacji: 2020-02-25 20:39
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-25 20:39
Piłka ręczna. Porażka Sandry w Piotrkowie
 

Piotrkowianin Piotrków - Sandra SPA Pogoń Szczecin 29:27 (14:13)

Sandra SPA Pogoń: Terekhof, Gawryś - Biernacki 7, Krysiak 5, Horiha 5, Krupa 3, Bosy 2, Rybski 2, Fedeńczak 1, Zaremba 1, Jadziniak 1.

Piłkarze Pogoni nie zdołali zdobyć punktów w Piotrkowie. W meczu pełnym zwrotów akcji musieli uznać wyższość Piotrkowianina.

W pierwszej połowie przez dłuższy czas szczecinianie kontrolowali przebieg wydarzeń na parkiecie. Prowadzili już czterema bramkami, ale w końcówce tej części kompletnie zgubili skuteczność. W 10 minut stracili siedem bramek zdobywając tylko trzy.

Po zmianie stron wiatr w żagle złapali gospodarze. Świetnymi interwencjami popisywał się bramkarz Mihajlević, który mecz zakończył z 14 udanymi interwencjami. Piotrkowianin skutecznie też atakował i wypracował pięcio bramkowe prowadzenie.

Pogoń rzuciła się do odrabiania strat. Zmniejszyła dystans do jednego gola, ale popełniała fatalne błędy. Horiha nie wykorzystał sytuacji sam na sam, a wcześniej Biernacki przestrzelił karnego.

Szczecinianie dwukrotnie zaspali też w defensywie. Gospodarze w ostatnich 10 minutach tylko dwa razy pokonali Terekhofa, ale wystarczyło to, aby dowieźć zwycięstwo do końca. (woj)

Fot. R. Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ