Data publikacji: 22 lutego 2020 r. 21:12
Ostatnia aktualizacja: 22 lutego 2020 r. 21:12

Sandra SPA Pogoń Szczecin - Azoty Puławy 25:34   (15:15)

Sandra Spa Pogoń: Terekhof, Gawryś -  Horiha 6, Rybski 6,  Bosy 3, Biernacki 2, Zaremba 2, Matuszak 2, Wrzesiński 1, Krupa 1, Krysiak 1, Fedeńczak 1,Telenga, Jedziniak.

Po raz drugi w tym sezonie Azoty okazały się poza zasięgiem Pogoni. Po dotkliwej porażce w Puławach, również w Szczecinie podopieczni trenera Białego musieli uznać zdecydowaną wyższość kandydata do medalu Superligi PGNiG.

Emocje w tym meczu skończyły się po pierwszej połowie.  Wprawdzie goście szybko odskoczyli na pięć bramek, ale po dobrych interwencjach Terekhofa i skutecznych rzutach Horihy szczecinianom udało się doprowadzić do remisu.

Agresywna defensywa Pogoni nie sprawdzała się już po przerwie. Goście wykorzystując 10 minut bez bramki szczecinian odskoczyli na 21:31. Ostatecznie w drugiej odsłonie Azoty zdobyły 19 bramek przy zaledwie 10 Pogoni. (woj)