czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Piłka ręczna. Kryzys trwa

Piłka ręczna. Kryzys trwa

Piłka ręczna. Kryzys trwa
Data publikacji: 2017-02-12 20:07
Ostatnia aktualizacja: 2017-02-12 20:07
Wywietleń: 651 213797

Łączpol Gdańsk – Pogoń Baltica Szczecin 28:26 (15:10). Bramki dla Pogoni Baltica zdobyły: Zawistowska – 6, Bancilon – 5, Koprowska – 4, Szczecina – 3, Jedziniak – 2, Królikowska – 2, Jaszczuk – 1, Costa – 1, Kochaniak – 1, Blazevic – 1.

Miejscowe od samego początku wyglądały lepiej, a mecz przebiegał praktycznie bez historii. Już w pierwszej minucie Głowińska nie wykorzystała rzutu karnego i jak się później okazało, była to jedyna szansa na objecie prowadzenia w tym meczu.

Gdańszczanki objęły prowadzenie 3:0, a szczecinianki pierwszą bramkę zdobyły dopiero po pięciu minutach gry. Z rzutu karnego celnie trafiła Koprowska. Pierwszego gola akcji podopieczne trenera Struzika zdobyły w 7 minucie. Przy stanie 5:1 do bramki trafiła Jedziniak.

Miejscowe po kwadransie prowadziły 7:3, a po 20 minutach 10:5. Powiększały swoją przewagę systematycznie, a szczecinianki wyglądały na coraz bardziej bezradne, choć to była dopiero pierwsza połowa.

Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszych pięciu minutach po przerwie. Gdańszczanki zdobyły trzy gole, nie tracąc żadnego i wyszły na prowadzenie 18:10. Od tej chwili emocje praktycznie się skończyły, choć już wcześniej niewiele wskazywało na to, by Pogoń mogła nawiązać walkę. (par)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”