Piłka ręczna. Druga wygrana szczecińskich szczypiornistów

Data publikacji: 24 września 2023 r. 13:49
Ostatnia aktualizacja: 24 września 2023 r. 15:49
Sandra SPA Pogoń zdobyła w sobotę 34 bramki

Drugie zwycięstwo w sezonie odnieśli w sobotnie popołudnie piłkarze ręczni Sandra SPA Pogoni. Spadkowicz z superligi przed własną publicznością pokonał młodzież z SMS Kielce.

Sandra SPA Pogoń - SMS Kielce 34:29 (18:14)

Sandra SPA Pogoń: Viunyk, Jagodziński - Polok 12, Biały 10, Wrzesiński 3, Kapela 3, Nowak 2, Stępień 2, Krok 1, Wiśniewski 1, Lilien, Sochacki, Terczyński, Fabisiak.

Drugi występ szczecinian przed własną publicznością zakończył się drugim zwycięstwem Sandry SPA Pogoni. Młodzież z Kielc zaskoczyła szczecinian tylko w pierwszych 20 minutach. Gracze SMS prowadzili 1:3, a po raz ostatni odnotowali remis 10:10 w 20 minucie. Końcówka I połowy była już pod kontrolą gospodarzy, którzy odskoczyli na 4 bramki.

Po zmianie stron przewaga Pogoni wzrosła nawet do 8 bramek, ale goście zdołali w ostatnich minutach zmniejszyć rozmiary porażki. (woj)