Data publikacji: 17 lutego 2024 r. 23:10
Ostatnia aktualizacja: 17 lutego 2024 r. 23:25
Zuzanna Zimnicka pokazała w Chorzowie snajperskie umiejętności. Fot. Ryszard PAKIESER

Szczecińskie szczypiornistki nie zrobiły „urobku” na Górnym Śląsku, a w naszej drużynie wyróżniła się zdobywczyni aż 10 bramek Zuzanna Zimnicka.

Liga Centralna piłkarek ręcznych: KPR RUCH Chorzów - SPR POGOŃ Szczecin 30:26 (13:12)

POGOŃ: Katarzyna Zimny, Paulina Adamska - Zuzanna Zimnicka 10, Monika Koprowska 5, Kamila Białowąs 4, Weronika Jakóbowska 3, Emilia Jałowicka 1, Julia Oleśkiewicz 1, Natalia Nawrocka 1, Marta Sikora 1, Patrycja Jura, Martyna Włodarczyk, Oliwia Piotrowska, Nina Klimek

Po 9 minutach chorzowianki prowadziły 8:4, ale w 22. minucie było już 11:10 dla szczecinianek. Później mecz był wyrównany, a Pogoń ostatni raz prowadziła w trzy minuty po przerwie (14:13). W 41. minucie był remis 16:16, a później przewagę uzyskał Ruch, który konsekwentnie podwyższał swoje prowadzenie.

Pogoń z 18 punktami zajmuje 6. miejsce w tabeli. ©℗(mij)