Piłka nożna. Zwycięstwo rezerw Pogoni Szczecin [GALERIA]

Data publikacji: 14 marca 2021 r. 17:53
Ostatnia aktualizacja: 14 marca 2021 r. 18:41
Piłka nożna. Zwycięstwo rezerw Pogoni Szczecin

III-ligowi piłkarze rezerw Pogoni wygrali niedzielny mecz i są coraz bliżej grupy mistrzowskiej.

POGOŃ II Szczecin - GRYF Wejherowo 3:2 (3:2); 0:1 Mateusz Duchowski (4), 1:1 Bartosz Krzysztofek (20), 2:1 Jakub Kuzko (21), 3:1 Kacper Zaborski (23), 3:2 Przemysław Czerwiński (30).

POGOŃ II: Mendes - Jałoszyński, Balcewicz, Kuzko, Kwiecień - Ława, M. Łęgowski - Rościszewski (46 Wędrychowski), Cybulski (86 Maćkowski), Zaborski (89 Martyn) - B. Krzysztofek

Portowcy szybko stracili gola i trochę się zdekoncentrowali, ale po dwudziestu minutach gry ochłonęli i w ciągu trzech minut strzelili trzy gole. W końcówce meczu Gryf zaatakował dążąc do wyrównania, ale rezerwy Pogoni mądrze się broniąc, utrzymały zwycięstwo. ©℗