czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Z Górnikiem bez Frączczaka i Nunesa

Piłka nożna. Z Górnikiem bez Frączczaka i Nunesa

Piłka nożna. Z Górnikiem bez Frączczaka i Nunesa
Data publikacji: 2020-02-25 16:37
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-25 23:04
Wywietleń: 632 444653

Do poniedziałku był czas na odpoczynek, od wtorku nastąpił powrót do pracy piłkarzy pierwszej drużyny Pogoni Szczecin. Portowcy we wtorek odbyli pierwszy trening przed sobotnim wyjazdowym spotkaniem z Górnikiem w Zabrzu, którego na wyjeździe w meczu najwyższej klasy rozgrywkowej pokonali tylko raz.

Wtorkowe zajęcia rozpoczęły się od wizyty w siłowni, a kontynuowane były na boisku, gdzie zawodnicy grali przez pewien czas w popularnego "dziadka". Potem grupa pod okiem trenerów Rafała Buryty i Roberta Kolendowicza wybiegła ze stadionu na ulice Szczecina i udała się w kierunku Jasnych Błoń, by potem wrócić na Twardowskiego.

W tym samym czasie na boisku swoje ćwiczenia wykonywali bramkarze. Grupę golkiperów tworzyło aż sześciu graczy: Dante Stipica, Jakub Bursztyn, Jędrzej Grobelny, Dariusz Krzysztofek, Nikodem Sujecki oraz Marcel Mendes-Dudziński. Ten ostatni jest z rocznika 2005, nie ma jeszcze ukończonych 15 lat.

Z zespołem nie ćwiczył Adam Frączczak, który wciąż przechodzi rehabilitację. Do grona kontuzjowanych dołączył także Ricardo Nunes. Lewy obrońca nie będzie przez najbliższe dni brał udziału w przygotowaniach drużyny i nie zagra w meczu z Górnikiem. Jego powrót prognozowany jest na przyszły tydzień.

Absencja Nunesa powoduje, że do składu ponownie wróci Hubert Matynia. Dzięki temu jest szansa, że w meczu z Górnikiem w wyjściowym składzie wystąpi więcej, jak dwóch polskich piłkarzy co miało miejsce podczas ostatniej potyczki z ŁKS w Łodzi. Łącznie razem z zawodnikami rezerwowymi w ostatnim spotkaniu zaprezentowało się jedenastu obcokrajowców. (par)

Komentarze

Kibic
Powodzenia
2020-02-25 22:52:03
guciu
Górnik świętuje wedle piłki nożnej historia gra cały czas .
2020-02-25 17:53:48

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie