piątek, 03 lipca 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Z Górnikiem bez Frączczaka i Nunesa

Piłka nożna. Z Górnikiem bez Frączczaka i Nunesa

Piłka nożna. Z Górnikiem bez Frączczaka i Nunesa
Data publikacji: 2020-02-25 16:37
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-25 23:04
Wywietleń: 729 444653

Do poniedziałku był czas na odpoczynek, od wtorku nastąpił powrót do pracy piłkarzy pierwszej drużyny Pogoni Szczecin. Portowcy we wtorek odbyli pierwszy trening przed sobotnim wyjazdowym spotkaniem z Górnikiem w Zabrzu, którego na wyjeździe w meczu najwyższej klasy rozgrywkowej pokonali tylko raz.

Wtorkowe zajęcia rozpoczęły się od wizyty w siłowni, a kontynuowane były na boisku, gdzie zawodnicy grali przez pewien czas w popularnego "dziadka". Potem grupa pod okiem trenerów Rafała Buryty i Roberta Kolendowicza wybiegła ze stadionu na ulice Szczecina i udała się w kierunku Jasnych Błoń, by potem wrócić na Twardowskiego.

W tym samym czasie na boisku swoje ćwiczenia wykonywali bramkarze. Grupę golkiperów tworzyło aż sześciu graczy: Dante Stipica, Jakub Bursztyn, Jędrzej Grobelny, Dariusz Krzysztofek, Nikodem Sujecki oraz Marcel Mendes-Dudziński. Ten ostatni jest z rocznika 2005, nie ma jeszcze ukończonych 15 lat.

Z zespołem nie ćwiczył Adam Frączczak, który wciąż przechodzi rehabilitację. Do grona kontuzjowanych dołączył także Ricardo Nunes. Lewy obrońca nie będzie przez najbliższe dni brał udziału w przygotowaniach drużyny i nie zagra w meczu z Górnikiem. Jego powrót prognozowany jest na przyszły tydzień.

Absencja Nunesa powoduje, że do składu ponownie wróci Hubert Matynia. Dzięki temu jest szansa, że w meczu z Górnikiem w wyjściowym składzie wystąpi więcej, jak dwóch polskich piłkarzy co miało miejsce podczas ostatniej potyczki z ŁKS w Łodzi. Łącznie razem z zawodnikami rezerwowymi w ostatnim spotkaniu zaprezentowało się jedenastu obcokrajowców. (par)

Komentarze

Kibic
Powodzenia
2020-02-25 22:52:03
guciu
Górnik świętuje wedle piłki nożnej historia gra cały czas .
2020-02-25 17:53:48

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Dom Jutra Ikei

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie