poniedziałek, 13 lipca 2020.
Strona główna > Sport > Piłka nożna. Wyremontowane szatnie Pogoni

Piłka nożna. Wyremontowane szatnie Pogoni

Piłka nożna. Wyremontowane szatnie Pogoni
Data publikacji: 2018-07-11 11:41
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-11 16:11
Wywietleń: 3892 337853

Po powrocie piłkarzy Pogoni Szczecin ze zgrupowania we Wronkach czekała na nich niespodzianka. W ostatnich dniach trwały prace nad odświeżeniem wizualnym ich szatni, a także podniesieniem jakości i komfortu użytkowania. Efekty są znakomite.

Nowa szatnia została wzbogacona o szuflady firmy Blum, które uważane są za jedne z najnowocześniejszych na rynku. Wszystkie produkty przedsiębiorstwa poddawane są symulacjom komputerowym, testom prototypów, a także przeróżnym kontrolom technicznym. Co bardzo istotne w przypadku dynamicznego życia piłkarskiej szatni, mają one dożywotnią gwarancję.

- Górne szafki mają zamontowane podnośniki, które powodują, iż po delikatnym uniesieniu można nimi swobodnie trzaskać. To na pewno bardzo przydatne w sytuacji głośnego świętowania sukcesu – wyjaśnił Michał z Pracowni Stolarskiej Dreweko

Przy każdym stanowisku zostało też zamontowane energooszczędne oświetlenie LED RGB, które zostało wykonane z zachowaniem wszystkich wymogów profesjonalnego działania. Wzięto pod uwagę wymiary szafek, możliwość ingerencji w mebel, a także styl aranżacji szatni. Różnokolorowe oświetlenie można kontrolować za pomocą pilota.

- W każdej górnej szafce znajduje się gniazdo elektryczne, więc odpadają problemy z rozładowującym się telefonem czy potrzebą skorzystania z przeróżnych sprzętów, które wymagają podłączenia pod prąd – dodał wykonawca.

Spora zmiana nastąpiła także w aspekcie siedziska. Plastikowe krzesełka zostały wymienione na wygodne siedzenia z naturalnej skóry. Każde ze stanowisk zostanie także oznaczone imieniem i nazwiskiem oraz numerem, z którym dany zawodnik występuje na boisku.

Nie tylko szatnia została gruntownie odświeżona. Budynek klubowy zdobi już potężna grafika przedstawiająca złotego Gryfa. Wykonano także kilka pomniejszych prac, które mają złożyć się na podniesienie jakości korzystania z pomieszczenia. (par)

Fot. pogonszczecin.pl

Komentarze

Szatniarz
A kto placi za wasze marudzenie?Proponowalbym wypowiadac sie w innych tematach lub wcale jesli nie ma sie pojecia o pewnych rzeczach
2018-07-11 16:08:19
Odpowiedź
Na wszystko idzie z podatków- na templariusza pasożyta z Torunia też.....
2018-07-11 13:49:17
Pytanko
A kto za to zapłacił i ile? I zapewne znowu koszta z kieszeni mieszkańców :(
2018-07-11 12:02:10

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie